Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki megbánta...

Van itt olyan, aki megbánta (akár csak egy kicsit is), hogy úgy nevezte el a gyerekét, ahogy? Miért?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 16:50
1 2
 1/12 Deákné Vászna ***** válasza:
46%
Vannak, de nem fogják neked bevallani. Tudod, ha a gyerek sikeres, akkor az én nevelésem, ha kevésbé, akkor az az ő hibája.
2014. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon picit, de gyakorlati okból. Nem gondoltuk végig, hogy hacsak nem teljesen tisztán artikulálunk, összetéveszthető a neve a férjem becenevével. Volt pár keveredés belőle. (Pl úgy értettem, hogy anyám a gyerekről kérdez, mondtam, hogy most éppen alszik. Mire anyám csodálkozva visszakérdezett, hogy de hát tíz perce hívta őt telefonon. A pár hónapos csecsemő...ott esett le, hogy ő a férjemre gondolt)
2014. nov. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%

Kicsit megbantam hogy ezt a nevet adtam főleg, hogy most levelezünk:

Barnaby Marmaduke Aloysius Benjy Cobweb Dartagnan Egbert Felix Gaspar Humbert Ignatius Jayden Kasper Leroy Maximilian Neddy Obiajulu Pepin Quilliam Rosencrantz Sexton Teddy Upwood Vivatma Wayland Xylon Yardley Zachary Usansky

2014. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a bosszantó, hogy anyám tuti nem bánta meg, hogy ritka szr nevet adott nekem, pedig bánhatná, mert én nagyon utáltam mindig a nevemet, nehéz volt együttélnem vele, és biztos, hogy más irányba fejlődtem volnas, ha átlagos nevet ad és nem olyat, amiről senki sem tudta, hogy fiú vagyok-e vagy lány.
2014. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17.27-es hogy hívnak? :)
2014. nov. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen! A lányomnak nagyon szép neve van,de ő inkább Andrea akart volna lenni,na akkor megbántam! A másik gyerekem neve meg túl hosszúra sikeredett a vezetéknévvel együtt!:)
2014. nov. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Az en anyam is banja, hogy azt adta, amit, mert ovodaskorom ota ruhelltem a nevem es mindig mondogattam, hogy "Nem vagyok az". Aztan 12 evesen kaptam egy masik keresztnevet vegre, mert anyam is rajott, hogy ez nem valami gyerek hobort. Azt a nevet hasznalom most is, de veglegesen iden sikerult eltoroltetnem vezeteknev valtoztatassal egyutt. Es vegre beket nyert a szivem :)
2014. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
*marmint a masik nevet toroltettem el, amit utaltam. Bocsi, nem voltam egyertelmu.
2014. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát én anyukám nevében írok :) Szerintem nem bánta meg, de azt tudom, hogy azt a nevet kaptam, amit apukám akart. Ha anyun múlik, akkor Alexandra lettem volna :)
2014. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én is anyu nevében írok

épp most 28 év után mondta, hogy megbánta, de nem azért mert nem tetszik a nevem neki, hanem az amit akart jobban, és lebeszélte magát róla, pedig tényleg illene hozzám az a név is..

2014. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!