Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányik! Mi a véleményetek a...

Lányik! Mi a véleményetek a nyílt kapcsolatokról? Hosszú távon milyen lehet?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Semmit. A korrekt felnőttek nem élnek nyílt kapcsolatban, helyette szakítanak és mással vannak. A felnőtteket szeretem, nem a gyáva infantilis embereket, akik keverik a szart maguk körül.
2014. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
A "lányik" szerintem nem szeretik, mert ha bekapják a legyet, qrwa sok pénzbe kerül egy DNS vizsgálat.
2014. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Viccnek tartom, és komolytalannak. Aki nyílt kapcsolatot szeretne, az valójában nem akar kapcsolatot azzal az illetővel, csak jó lesz addig, amíg mást talál helyette.
2014. nov. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

2es: :D :D :D

Ja, és a "lányik"-nak az abortusz is sokba kerülne!

2014. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja :) Bocsi lànyik.... :)
2014. nov. 19. 18:18
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha két ember igazán őszinte szerelemmel szereti egymást akkor fel sem merül a nyílt kapcsolat témája! Általában aki felveti annak vaj van a füle mögött!Tudom,mert nekem is volt!:)
2014. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Nincs gusztusom ahhoz, hogy mindenféle idegennel összefeküdjek, kapcsolatban meg még inkább nincs ingerenciám rá.
2014. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fiatalon, most még el tudom képzelni. Később viszont szeretnék normális kapcsolatot, igaz házasságot nem tervezek. Jelenleg épp egy hasonló kapcsolatban vagyok. Együtt voltunk, majd szakítottunk fél év után, mert a távolság és az elfogltságaink miatt ritkán, kb. havonta egyszer vagy még ritkábban tudtunk együtt tölteni egy napot. Szóval hivatalosan már nem vagyunk együtt, de amikor ráérünk (nagy ritkán ugye), ugyanúgy találkozunk, szexelünk, úgy viselkedünk, mint azelőtt. Két találkozó közt is beszélünk egymással, érdekel minket, mi van a másikkal. De mellette nekem van valakim, akivel csak szex van köztünk. Vele egy városban élek, tök véletlenül ismerkedtünk meg, de a kémia azonnal beindult köztünk. Egyikünk sem akar többet a másiktól, neki is hasonló kapcsolata van az ex barátnőjével, így az elején tisztáztuk, hogy ez csak szex. Exemmel viszont még mindig ott lebeg a levegőben, hogy amint közelebb fogunk élni egymáshoz, ami fél éven belül bekövetkezik, többet fogunk találkozni és jobban össze fogunk melegedni, még komoly kapcsolat is lehet belőle, mivel az elején is annak indult, csak a ritka találkozók miatt befuccsolt. Ha így lesz, akkor mondhatni, hogy ezt az időszakot nyílt kapcsolatban éltük - nyilván ő is szexel más nőkkel, bár nem beszélünk erről sosem, de egyikünk sem naiv.
2014. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olyannal, akit nem szeretek tudnék nyitott kapcsolatban lenni, de az inkább szexkapcsolat lenne.

Akit viszont tiszta szívből szeretek, biztos nem tudnám meg csalni.. ha tud róla és engedi akkor sem. És tőle se tudnám elfogadni.

18-25 éves korig kb. oké ez a nyitott kapcsolat dolog, de utána már komolyabban kellene venni.

Ez persze csak az én véleményem.:)

2014. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!