Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a férjem volt feleségével tartom a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nem miattam váltak el,mikor férjemet megismertem ők akkor már 10 éve elváltak.Kedvelem és bár sosem leszünk barátnők,csodálom a kedvességét,kisugárzását...jó lenne egy jó kapcsolatot kialakítani vele,különleges ember,de lehet elutasít majd,mert már közölte,hogy nem leszünk barátnők,mégis beszélget velem...a férjem nem tartja vele a kapcsolatot.
2014. nov. 19. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
4%

*a férjem nem tartja vele a kapcsolatot.


Erre azért ne vegyél mérget:D


Ha meg valaki elutasított, akkor azt illik tudomásul venni:)

2014. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak nem akar megbántani téged, mert kedves, és képtelen lerázni azokat, akik zavarják. Ha mondta, hogy nem lesztek barátnők, akkor ne erőszakoskodj, ha úgy jön ki a helyzet, hogy összefuttok, akkor nem gond persze, hogyha beszélgettek, de erőszakkal ne testáld rá magad szerintem.


Egyébként maga a szituáció nekem annyira nem különös, miután a szüleim elváltak, és apukám összejött az új párjával, jóban lettek anyukámmal. Aztán született egy kistestvérem is, anyukám is rendszeresen meglátogatta. Aztán apukám és a kistestvérem anyukája is szétmentek, de a kapcsolatot ugyanúgy tartják, néha telefonálnak egymással, facebookon is beszélnek. Mindketten normálisan álltak a másikhoz a kezdetektől fogva.

2014. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves második.Nem erőszakolom rá magam,furcsa,hogy kezd közeledni pl.meglát a boltban,és odajön kedveskedni...most akkor akar barátkozni v nem?
2014. nov. 19. 22:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én nővérem is jóban volt az elvált férj új barátnőjével. Még bérmaanyának is felkérte őt a lány, bár addigra már nem volt együtt a tesóm exével. A gyerekekre is sokszor vigyáztak a barátnő szülei, akkor is, mikor a lányuk már rég nem járt együtt a gyerekek apjával.
2014. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ok,akkor részemröl ez nem beteges.Megnyugodtam :)
2014. nov. 19. 22:28
 6/9 anonim ***** válasza:
egyik középsulis tanárom meg a volt férje volt feleségével lett barátnő :DD összehozta őket a közös ex :)
2014. nov. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is barátkoztam az exszel...hiba volt....
2014. nov. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az hogy elbeszélgettek ha összefuttok, és a barátkozás két egymástól távoli dolog. Szerintem ne akarj mindenáron az ex barátnője lenni, arra keress másokat.
2014. nov. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben ez mindhármótoknak megfelel, akkor egészen nyugodtan. Szerintem jó, ha senki sem haragszik a másikra.
2014. nov. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!