Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki abban a helyzetben,...

Van valaki abban a helyzetben, hogy az anyósék a párjuk, volt feleségével tartják a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 16:16
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem is egészen így, de faterom tartja a kapcsolatot (ünnepi iwiwes bájolgás keretében) egy korábbi exemmel. Gyakorlatilag nekem semmi hátrányom nem származik belőle.
2011. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
77%
Mi ebben a rossz? Főleg akkor,ha unokák is vannak? A fia vált el a feleségtől,nem az anyósáék! Ezért nem kell haragudni egymásra.
2011. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 Veca75 ***** válasza:
88%

Szia.Lehetséges,pl Én elváltam,de van közös gyerekünk és az "anyósommal" tartjuk a kapcsolatot.

De elképzelhetőnek tartom egy hosszabb kapcsolat után,hogy megmaradhat a jó viszony,viszont azt diszkréten szokták kezelni,hogy az új társnak ne fájjon.Inteligencia kérdése.Szerintem

2011. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem volt közös gyerek az exemmel, de tartom a kapcsolatot a szüleivel. A férjemnek nem fáj.
2011. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Egy szülő az miatt szereti a menyét vagy a vejét mert jól bánik a lányával / fiával.Itt ez nem igy volt.Ráadásul állitolag utálják,mát volt verekedés köztük és még sorolhatnám.
2011. márc. 5. 16:29
 6/40 Veca75 ***** válasza:
100%
"Jól bánik"....ez két emberen múlik milyenné lesz a kapcsolat,ki mit vár el a másiktól....összetett.Neked konkrétan mi a problémád? azt írtad nem bánt jól a férjével,de mégis Ő a libling?Nem értem a problémád-bocsi
2011. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Akik ugy gondolják nincs ebben semmi..ha te a párod volt nőjével finoman szólva "nem vagy jó viszonyban"és a párod sem,mert a nő egy hárpia,mit szólsz amikor mentek látogatóba és ő ott feszít anyukával a nappaliban?
2011. márc. 5. 16:35
 8/40 A kérdező kommentje:
Veca!ugy értettem hogy nekem is van egy fiam és ha a menyem nem főz rá ,a fiamnak kell majd a házimunkát végezni és a gyermeküket ellátni,mert a menyem nem hajlandó semmire,akkor mit szeressek majd rajta???
2011. márc. 5. 16:40
 9/40 Veca75 ***** válasza:
85%
Na itt kezdődik az inteligencia.....pl ha Ő van anyós dobhatna egy smst,hogy késöb gyertek mert....,és fordítva is.de én nem mennék a helyedbe egy ideig látogatóba,vagy szépen higgadtan elmondanám az anyósnak ,zavar a dolog,és hogy milyen megoldást tanácsol erre a dologra.Én nem járok olyan helyre ahol konfliktus van.Elvégre a párodat kell hogy szeresd,nem az anyóst!
2011. márc. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Veca75 ***** válasza:
100%
Ha a fiad szereti,neked nem kell,nem te élsz vele,a fiad elfogadja ezt a felállást akkor azt szokták mondani,hogy az Ő döntése-fogadd el!!!
2011. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!