Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálsz hétvégén?

Mit csinálsz hétvégén?

Figyelt kérdés
Kicsit depós vagyok a tél miatt, valamivel el kéne fogalnom magam, de már ötletem sincs.
2010. jan. 29. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
menj moziba,én azt szoktam a barátommal igy télen,vagy házibuliba..:)
2010. jan. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én szombaton bulizni megyek este,vasárnap du. meg korizni :) ha ezeket nem tenném,én is bedepizék :)

Nem lehet mindig gyakorikerdesek.hu :D

2010. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad,hol laksz.Mi Kispesten,és ha holnap leesik a hó,felmegyünk Normafára szánkózni a férjemmel,meg sétálni.

Ha vidéki vagy,és van mondjuk mozi a környéken,én beülnék mondjuk az Avatarra,vagy a Sherlock Holmesra,ha nincs,akkor kölcsönző,és egy jó film a haverokkal,vagy könyvtár,és egy izgi könyv.Ha már nagykorú vagy,csinálnék egy isteni forraltbort,ha még kiskorú,akkor puncsot és nézném a hóesést.Amikor 17-18 voltam,rengeteg Júliát,Romana-t vettem,és egy kis napsugarat hozott az életembe,ha tényleg más nem volt.Férjnél vagyok,családom van,de néha,ha épp szabis vagyok,és egyedül itthon,ha mindennel végeztem,és már leterhelt az agyam,még mindig a komolyabb lélegzetvételű könyvek helyett előveszem a Júliákat(máskor ölni tudnék egy jó Dan Brown-ért,vagy Lawrence-ért).Jó hétvégét!

2010. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szombat:

1.újra elkezdem a NewMoont,mert elfelejtettem hol tartok:D/te is menj el (ma) k.boltba,és vegyél valami kedvedre valót(ne olyan teli-képekkel-eset,hanem valami igazi olvasni valót!)

2.Du. megtanulok mident/ha te is sulis vagy,akk te is tanulj meg(akár az egész hétre)

3.én csinálok egy "regényt",az alkonyathoz hasonló vámpíros csak sokkal félelemetesebb/te is tedd ezt


Vasárnap:

1.átnézem a leckém

2.kimegyek a szüleimmel és a 3 kutyámmal a Ság hegyre

3.olvasok

4.a görényemet is megsétáltatjuk

5.folytatom a "regényemet"



vidd el a kutyádat/macskádat/ás állatodat sétálni(fényképezőgéppel):D

olvass

írd be a googleba:ingyenes honlapok

menj el a barátaiddal sétálni

vagy hívd meg magatokhoz és együtt írjatok mesét/"regényt"

vagy rajzoljatok

nézzetek meg videotékás videókat

rendezd át a szobád

2010. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj bulizni szombaton, vasárnap meg másnapos leszel, így elmegyen a hétvégéd.
2010. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én szombaton vizsgázom :S müh..... vasárnap dolgozom :D
2010. jan. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15:30as.Celldömölki vagy?:)
2010. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!