Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mire is kellene számítanom, egyszerűen nem értem mi lehet ez?

Figyelt kérdés

volt egy buli ahova elhívtam egy pasit elvileg akkor mi haverok voltunk bár én nem csak haverként gondoltam rá

a buliba ittunk is de ez főleg rajta látszott...ölelgettük egymást meg csók is volt de azóta nem is találkoztunk csak interneten beszélünk...legutóbb mikor hívtam nem jött el és nem is nagyon erőlteti a találkozást

mit csináljak? elfelejteni nem akarom...


2011. nov. 6. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg nem akar tőled semmit, csak a pia tette a dolgát

sajnos a legegyszerűbb, ha nem rágod rajta magad, hanem simán elfelejted

2011. nov. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15/F Szerintemis csak a pia dumált!Kérdezd meg hogy lehete valami köztetek vagy csak a pia beszélt!
2011. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát én is elég sűrűn kerülök abba az állapotba de ha magamból kell kiindulnom én csak igazat mondok részegen

és nem egész arról van szó h nem akarom elfelejteni hanem arról hogy nem tudom...

már képtelen vagyok bárkit is elfelejteni ...:S

2011. nov. 6. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!