Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segédkeztetek már valamikor...

Segédkeztetek már valamikor halott személy öltöztetésénél, mosdatásánál?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 16:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem :D és nem is akarok :/
2010. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mivel diplomás ápoló vagyok igen,meg sem tudom számolni hány halottat mosdattam már le,sőt vittem a hűtőbe.

Tudnék mit mesélni.

2010. jan. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az unokatesóm temetéskor öltözteti a halottakat, persze nem egyedül, négyen is vannak. Egyszer elmentem , csak nézelődni, hát nem valami kellemes látvány, éppen egy 14 kislányt készítettek elő a temetésre, hát mit mondjak, mindenki könnyes szemmel végezte a dolgát. A második hozzászóló, ha megkérhetném, csak tömören mesélj valamit.
2010. jan. 29. 17:38
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát iigen egy felnött halott teljesen más mint egy gyereket halva látni:(


Mit írjak mit szeretnél?

2010. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom, valami hasonlót, amit én írtam.
2010. jan. 29. 18:46
 6/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Hát egy két eset:

idős bácsika meghal,aztán jön az otvos megállapítja a halál idejét jön a lábcédula,mosdatás,becsomagolás lepedőbe.Még 2 órát ilyenkor otthagyjuk az ágyon mielött elviszik a halott szállítók.

Jönnek a fiúk,hát bácsika sehol!

Megtaláltuk a férfi wc-ben,pisilt éppen.

Utána meg szépen visszafeküdt,tudott magáról mintha sose lett volna halott.Persze az ilyen esetek 90%-a ilyen "újraéledés"után pár napra tényleg meghal.


Idős néni,akit már levittek a hűtőbe.

Este én mentem összeszedni a halotti lepedőket a hűtőből amit a szállítók ott hagynak.

Kopognak az egyik hűtőből!

Nénikét kihúzom és felül majd közli,hogy nagyon fázik...


Ilyen történetekre gondoltál?


Egyébként honnan jött az ötlet,hogy ilyen kérdést tegyél fel?

2010. jan. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Fura amit írsz. Hát csak úgy jött magától, izé ill. nem is hanem megkértek rá. Most kifogsz röhögni, de álmodtam egy kislánnyal és hogy "ő már" ott lesz és gondoltam elmegyek úgy is u unokatesómat megnézni a halottasházba. Ott volt egy kislány de nem az akit láttam álmomban. Elég furcsa az egész. Bocs a helyesírásért, de kicsit reszketek, nem is a félelemtől, ill. nem is tudom. 22L
2010. jan. 29. 19:00
 8/19 anonim ***** válasza:

Megint én:)


Tudod minden halottnak van az élők számára üzenete....

Lehet nem volt véletlen,hogy egy kislánnyal álmodtál,lehet pont azt akarta,hogy menj be a halottasházba,láss egy kislányt halottan,és utána megtanulod értékelni az életet.

2010. jan. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Idáig is értékeltem és fogom is, vallásos vagyok meg minden. Nem is értem hogy mi volt ez az egész, Előttem van mindkettőnek a képe.
2010. jan. 29. 19:19
 10/19 anonim ***** válasza:
Miben halt meg az a kislány?
2010. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!