Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A te férjed/barátod hogy főz?...

A te férjed/barátod hogy főz? Mennyire ügyes a konyhában? De őszintén! Mikkel kedveskedik neked?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 23:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
54%
Sehogy:) De komolyan :D De isteni kávét főz:)
2014. nov. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
74%
A férjem egyáltalán nem főz, nem az ő világa, nem nagyon sikeredik ez neki. Viszont minden másban segít, mindent megcsinál ha kell, legyen az takarítás, vagy ház körüli munka. A konyhában is segít olyasmiben, hogy elmosogat, zöldséget pucol, de ennél komolyabb dolgokban nem igazán tud. Nem bánom, mert én viszont nagyon szeretek sütni-főzni.
2014. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
74%
Nalumk ugyanaz a helyzet, mint az utolsonal, a baratom nem tud fozni es nem is nagyon erdekli, viszont takarit, mos, vasal, tereget, szoval gyakran amig en fozok, addig o felporszivoz es berak egy mosast, igy nem zavar, hogy nekem kell ezt csinalnom. Egyszer akart etellel kedveskedni, mirelit halrudakkal es krumplival, de ugy elrontotta, hogy meg a kutya sem ette meg utana :) A mai napig nem tudom, mit muvelt veluk...
2014. nov. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a férjemnél a gombapörkölta nyerő, az mindig tökéletes :D mennek neki az alapdolgok, mint pl. rizsfőzés, sültkrumpli, sülthús, panírozás.

A komplikáltabbakat is megcsinálja, csak az elején persze bénázik .

2014. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
74%
Az én párom sehogy nem főz. A virsli-főzést, rántotta készítést leszámítva. De legalább lelkesen eszi azt, ami én főzök.
2014. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon finoman főz, pedig senki sem tanította (ahogy nekem sem). Neki az a mániája, hogy amikor grillezünk, azt ő csinálja, mert férfi munka:)

Magyaros kaját nem tud készíteni, viszont az ő országa ételeit istenien csinálja. Nagyon jól kombinálja a fűszereket. Egyedül ritkán áll neki főzőcskézni mostanában, inkább ketten csináljuk vagy én külön. Süteményeket viszont egyáltalán nem tud, vagyis nem próbálta.

Reggelit szokott ágyba hozni, kávét, teát csinál kedveskedésből.

2014. nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Nagyon ügyes, sokkal bátrabban fűszerez, szívesen próbál ki újdonságokat.

Szeret is főzni, néha akár este is, ha megkíván valamit, de alapelv (nálam is), hogy egyszerű legyen.

Nincs kedvünk a konyhában ácsorogni órákig, eltöltjük más, hasznosabb dologgal azt az időt.

2014. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
54%
Kíváncsi vagyok, ki pontozott le 0 %-ra. Az volt a kérdés, hogy a Férjem mennyire ügyes a konyhában. Én őszintén leírtam, mi volt ebben haszontalan válasz?
2014. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
26: Honnan való?
2014. nov. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

26-os vagyok, utolsó: Török.


Nem értem ilyen témában hogy lehet bárkit is lepontozni. Hogy tudhatná bárki is jobban mennyire ügyes xy férje a konyhában?

2014. nov. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!