Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szakított most, vizsgaidősz...

Ki szakított most, vizsgaidőszak befejeztével?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert én most, hogy a vizsgák lezajlottak, kezdem úgy érezni, h nem kéne erőltetni ezt a kapcsolatot, eddig majd meghaltam, hogy a tanulás miatt nem tudunk annyit találkozni, most meg ürességet érzek vele kapcsolatban. (Amúgy az utóbbi időben nem olyan jó a kapcsolatunk , mert szerinte hisztizek, szerintem meg csak elmondom, mit hogyan szeretnék, mert nem valami jó összességében a viszonyunk, és nem az érzelmek hiánya miatt, hanem mert nagyon akaratosak vagyunk mindketten.) Vagy ez csak azért lehet, mert elszoktam attól, hogy a tanuláson kívül is lehet mással foglalkozni?
2010. jan. 29. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

:D ez a vizsgaidőszak kritikus:D

a párommal megbeszéltem még vizsgaidőszak előtt, hogy fel ne vegye a hisztijeimet kirohanásaimat...és működött bármikor felhívtam rosszkedvűen mindig megnyugtatott, biztosított arról, hogy mennyire szeret, nekem ő segített túlvészelni (illetve még van két vizsgám:() nélküle nem lennék az aki vagyok...és én is sokat segítettem neki...mondjuk nálunk még nagyobb a krízis mivel távkapcsolat is a tetejében...szerintem adj pár napot magadnak, ameddig áttudod valóban gondolni ezt az egészet, majd beszéld meg a pároddal valahogy annyira őszintén amennyire ide leirtad:)

minden jót:)

2010. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várj még egy picit:))
2010. jan. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
84%
Ha szakítani akarsz, akkor szakíts, de kérlek, ne fogd már a vizsgaidőszakra!
2010. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!