Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vétkesek közt cinkos, aki néma?

Vétkesek közt cinkos, aki néma?

Figyelt kérdés
Elmondanátok vagy valahogy a tudtára adnátok valakinek azt, hogy megcsalják?
2014. nov. 23. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
"Vétkesek közt cinkos, aki néma?" Tanultad történelemből, hogy mi járt a rossz hír hozóinak? Én nem szólnék bele mások kapcsolatába. Magam is ugyanezt várom el a környezetemtől.
2014. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Ennyiből nehéz válaszolni. Attól függ, ki kit, miért, hogyan, stb.
2014. nov. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

aki hallgat, igy helyes.


Ezt meg neked:



Péld 11,13

A rágalmazó megjelenti a titkot; de a hűséges lelkű elfedezi a dolgot.

2014. nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

Egyébként már unalmasak a kérdéseid:


Feltudod fogni, hogy a pasi nejét ez nem érdekli? Megtudod érteni, ha már ezeregyredszerre is megmondta már számodra?

Mikor minden évben karácsony előtt csinálod a fesztivált? Senkit nem érdekel a szöveged, sem az amit mondani akarsz.

Unalmas vagy.


Idén ez a kariajcsi neked.

2014. nov. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 intrepid ***** válasza:
43%
Kérdező, neked is nagyon viszkethet a 3,14csád, hogy belekavarhassál mások életébe, mi szükség van erre? A te sivár életedet ez nem hozza rendbe, csak másokat is megpróbálsz lerántani magad mellé.
2014. nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Én úgy gondolom, senki házasságához nincs közöm a sajátomon kívül.
2014. nov. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Jah, és a memóriádat rakd rendbe, mert ha valakit kidob tak, és folyamatosan elzavarják, akkor az adott személy nincs kapcsolatba azzal, aki már egymilliószor megmondta neki és évek óta: hogy VÉGE.Befejeződött a közös kapcsi.
2014. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%

Azt sem értem, hogy ha ezt egy férfi neked már 100 ezredszerre is megmondja, akkor te még miért kotorsz?

Tartás? hol marad kedves?:)

2014. nov. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Azt ismered, hogy ,,Ha hallgattál volna bölcs maradtál volna" ?
2014. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

sajnálom nem mondanám el :( 19 évesen a legjobb barátnőmnek sem mondtam el,h tudom,h megcsalták! arra gondoltam,lehet ő maga is tudta és nem mondta volna el nekem,csak később...


tehát néma lennék :)

2014. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!