Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érti meg a férjem,...

Miért nem érti meg a férjem, hogy nem szeretném, hogy az alkoholista öccse látogatóba jöjjön hozzánk?

Figyelt kérdés
Együtt jönnénk az anyósommal, meg a családjával. De egyszerűen nem bírom elviselni, egész nap részeg, de tényleg egész nap. Egy egész mondatot nem tud elmondani, büdös, koszos, ápolatlan.
2014. nov. 24. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

"Miért nem érti meg a férjem, hogy nem szeretném, hogy az alkoholista öccse látogatóba jöjjön hozzánk?"


Talán mert a családtagja, és neadjisten szereti is?

2014. nov. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Mert neki a tetvére, akinek a szagához hozzászokott, neked meg egy büdös, részeg ember.
2014. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem szokott hozzá, ő sincs vele kibékülve, csak azért nem szeretné nekik mondani, mert attól fél, hogy akkor senki nem jönne.
2014. nov. 24. 19:03
 4/10 intrepid ***** válasza:
48%
Szerinted megéri egy nap miatt összebalhézni a férjeddel? Egy napot ki lehet valahogy bírni. Ha viszont gondot okoz, - pl. odahány valahova, vagy körbevizeli a WC.-t, akkor fújd fel magad, - hogy ezt pedig Te nem fogod feltakarítani. Takaríttasd fel a férjeddel, nagy dérrel - dúrral szaladj el otthonról, és addig haza se menj, amíg nálatok van. Azt azért várd meg, hogy okot adjon rá, mert ezen ne veszekedjél a férjeddel.
2014. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%
Mert a testvére, és fontos neki a családja. Az alkoholizmus betegség, és elég nehéz lehet elviselni a vele élőknek. Beléd pedig semmi empátia nem szorult, a szociális érzéked a béka segge alatt. Nekem is van egy ilyen rokonom, tudom, hogy milyen egy ilyen ember. Én sem rajongok érte, ha jön hozzánk, 1 óráig szellőztetek utána, hát még ha itt is alszik, de inkább sajnálom, mint megvetem.
2014. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Az én sógorom is ilyen, alkoholista.. még attól is rosszul vagyok (magamban) hogy ráül a kanapénkra (az ápolatlansága miatt). Mégse mondanám soha a férjemnek, hogy a testvére nem jöhet fel hozzánk. Megjegyzem, évente egyszer jön, kb. tíz percre... tehát kibírom, de kibírnám akkor is, ha egy teljes napra jönne.
2014. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran jön? Tönkretesz valamit?

Ha évente egyszer 1 napra és csak bambán/büdösen ül egy helyben, nem lop vagy tesz tönkre semmit, akkor a férjed kedvéért illene elviselned.

Ha ti mentek hozzájuk akkor se dobhatod ki a saját házukból, hogy húzz el amíg itt vagyok. Vagy olyankor mi van?

2014. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A közös házunkban laknak, mármint a férjemé és az enyém, és ott természetesen elviselem, de csak is kényszerből, bár szerencsére sokat nincs otthon, csak délután, amíg alszik, és éjszaka.

És igen nem akarom elviselni, főleg illemből nem. Nem akarom, hogy hozzányúljon a dolgainkhoz, hogy leüljön bármire is. Már most kiráz tőle a hideg.

2014. nov. 25. 15:10
 9/10 A kérdező kommentje:
És tény az is, hogy felé nincs bennem semmi empátia, de ennek is meg van az oka.
2014. nov. 25. 15:11
 10/10 mi a fene ***** válasza:
Annyira nem lehet elvetemült az az ember, hogy egy napra nem tudná rendbe szedni magát ? Valaki beszéljen vele a családból, hogy tegye magát szalonképessé.
2014. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!