Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar titeket, ha a parotoknak...

Zavar titeket, ha a parotoknak ( fiu) sok lany ismerose van?

Figyelt kérdés

Nem vagytok feltekenyek?Az en paromnak eleg sok lany ismerose van,elofordul,hogy segit nekik windows csereben stb. es engem zavar.Neha az is zavar,ha interneten dumal egy lany baratjaval teljesen hetkoznapi dolgokrol.Teljesen rendben van a kapcsolatunk,baratom nem ad okot feltekenysegre,sztem bennem van a hiba...

Mit tehetnek?


2010. jan. 30. 09:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Én is féltékeny vagyok ilyesmiért.
2010. jan. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Nézd, én nem vagyok mai csirke, nem tartom a trendet. Egyszer egy hasonló kérdésre én leírtam, hogy féltékenység ide vagy oda, nincs "csak" barátság férfi és nő között, és ha ez ugyan nem is egy tantétel, de legalább annyi személyes tapasztalatot tudok mellé tenni;mint más, aki az ellenkezőjét írja. Sosincs "csak" barátság. Olyan lehet, hogy a párod egy hűséges, kedves fiú, aki meghallgat másokat; de a máik oldalról meg ki tudja? Meg mivel "lány" barátot írtál, fiatalok lehettek,és ebben a korban meg még inkább érvényes ez.

2010. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
78%
Engem nem zavar!!! Hiszen volt egy életünk mielőtt férjhez, vagy megnősültünk. Éppen ezért miért is kéne eldobni a barátokat, miért is kéne különbséget tenni női és férfi barát között. aki féltékeny, annak akármit mondhat úgyis az ember, s bizony a féltékenység minden kapcsolatot negöl. Mélyen gondoljatok bele, és vetítsétek magatokra. szeretnée, ha állandóan gyanúsítanának azzal, hogy csaljátok a másikat, mert egy pár szót váltasz a régi ismerőssel? miért kéne a régi ént kizárni. hiszen egy életünk van, azt kell jól kihasználni és egészséges vonalat húzni. Mellesleg a ember eleve nem szórakozik minden ismerősével, márpedig egy ember életében vannak bizony ismerősők, haverok, barátok. Nem egy...
2010. jan. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
85%
Nekem van egy barátom, immáron 23 éve, bizony csak barát semmi más!!!!!S én sem vagyok mai csirke, megéltem ezt azt. De igenis az ember nem dobhatja el a múltját. s aki egészségesen gondolkodik tiztában van vele, hogy hol a helye. márpedig a féltékenység nem egy nemes gondolat. Vagy bízok a másikban, vagy nem.
2010. jan. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
84%

Nekem nagyon sok lány-nő ismerősöm,barátom van,akikkel rendszeresen találkozok,megbeszéljük hogy kivel mi történt az utolsó találkozó óta,eljárunk szórakozni,beülünk egy kávéra vagy vacsizunk egyet,de semmi több...soha nem volt,és soha nem is lesz köztünk közelebbi kapcsolat.


34/F

2010. jan. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, már kinőttem a féltékenykedő korszakból. Nekem is sok pasi ismerősöm van nő létemre (ez talán amiatt is van, mert informatika főiskolára mentem, ahol a fiúk vannak többségben), de nincs több barátságnál. Vagy megbízol a párodban vagy nem, a féltékenység minden kapcsolatot megöl, még a barátságot vagy a testvéri, vagy a szülő-gyerek kapcsolatot is. Nem éri meg.
2010. jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%

az zavarna, ha lány barátai lennének, az viszont nem zavar, hogy lány haverjai vannak. Ami ki is merül annyiban, hogy msn-en néha megkérdezik egymástól, hogy vannak. És ez így jó is. Viszont az exbarátnökkel való kapcsolattartástól eltiltottam...

22/L

2010. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Én mindig nagy elánnal mondogattam régebben, hogy áá nyugodtan barátkozzon csajokkal a barátom, engem nem zavar, mert nekem is dok fiú barátom van. de most nagyon szerelmes vagyok, és igen, zavarnak a csajhaverok.. pláne, hogy az egyik fruska, mióta járunk, elkezdett teperni a barátom után. tudom, hogy nem csal meg, de a csajkörnyezet elég ingoványos talaj... bármi lehet:S és ettől félek kicsit, de nem mutatom.

24 L

2010. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha összetartoztok, nincs mitől félni, ha nincs mitől félni és mégse bízol benne, akkor te magad fogod kiharcolni, hogy szakítson veled, mert nem fogja bírni hosszú távon.
2010. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Az elég nagy baj,ha valamitől tiltod...nekem senki ne mondja meg,hogy kivel barátkozzak és kivel tartsam a kapcsolatot(ha megkéred rá,az megint más)!!!Úgy látom te saját magadban sem bízol,nemhogy a pasidban!!!
2010. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!