Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy arab...

Megismerkedtem egy arab ferfival hogyan mutassam be a csaladnak?

Figyelt kérdés
Tobb honapja ismerjuk egymast. A szuleim eddig meg nem tudnak a kapcsolatrol, mig komolytalan volt nem akartam bemutatni. Elvileg a szulok elfogadoak,megertoek. Mielott valaki irna atragtam magam sok mindenen a vallasos,szokasos teman is. Csak nem tudom a szulok hogy fogjak fogadni?
2014. nov. 25. 19:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%
Tipikus magyar nő...
2014. nov. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Quasar07 ***** válasza:
71%
Huh. Na ez már rég rossz.
2014. nov. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
24%

Shalom:-)))))


Nem tudom, engem Apukam min.kitagadna ha osszejonnek egy arabbal es tuti bezarna egy szekrenybe minden liberalizmusa ellenere:-)))Biztos, h a te szuleid toleransabbak, szerintem csak vidd at hozzajuk es mutasd be, es ne hangsulyozd ki azt h onnan jott:-)))Ha nem fektetsz erre hangsulyt akkor nem csinalnak belole problemat:-)))

2014. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%
Látom már a te agyadat is kimosták. Soha nem fogom meg érteni,hogy lehet valakinek annyi esze,hogy össze áll egy arabbal!
2014. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
En mar dolgozom nem elek otthon huszoneves vagyok.
2014. nov. 25. 19:24
 6/25 anonim ***** válasza:
60%
Inkább magadat is beszéld le róla. Különben pár év múlva könnyen lehet, hogy itt teszed fel majd a kérdést, hogy Férjem elvitte a gyerekemet Szíriába, azt sem tudom, hol vannak, hogy szerezzem vissza?
2014. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
65%
Szerintem a két nemzet között akkor kulturális, szellemi és vallàsi különbség van, hogy a kapcsolat nem biztos, hogy hosszú életű lehet. Gondold meg jól, bár írtad, hogy "átrágtad" magad, azért tudod először jön a csador aztán a többi, nőkre nézve megalázó dolgok. A 4-esnek igazat kell adjak, csak én nem fogalmazok ilyen sarkosan, ő bátrabb, mint én :-)
2014. nov. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ne itelkezzetek mar ugy egy masik emberrol hogy nem is ismeritek. Ha nem lenne normalis viselkedesu nem lennenk kapcsolatba. Az utolsonak irnam nem Sziriai.
2014. nov. 25. 19:30
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
En szulokent meg szeretnem ismerni ugyanugy elfogadnam mint barki mast. Bizom benne hogy a lanyomnak van annyi esze hogy nem maradna egy rossz kapcsolatban.
2014. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%

nézd meg a Lányom nélkül soha! című filmet, amely igaz történet alapján készült.

tájékozódj az országa törvényeiről, hogy mi vonatkozik a nőkre

ugyanis lehet, hogy addig teljese más arcát mutatja, míg el nem vett és el nem vitt az ő szüleihez

egyes arab országok törvényei szerint ugyanis házasság után a nő a férfi tulajdona, nincs önálló akarata, köteles mindenhová követni a férjét, nem utazhat sehova saját maga, nem dönthet semmiről

2014. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!