Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy arab...

Megismerkedtem egy arab ferfival hogyan mutassam be a csaladnak?

Figyelt kérdés
Tobb honapja ismerjuk egymast. A szuleim eddig meg nem tudnak a kapcsolatrol, mig komolytalan volt nem akartam bemutatni. Elvileg a szulok elfogadoak,megertoek. Mielott valaki irna atragtam magam sok mindenen a vallasos,szokasos teman is. Csak nem tudom a szulok hogy fogjak fogadni?
2014. nov. 25. 19:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%

Milyen durva hozzászólások vannak itt.

Gondolom a szüleid tudják milyen származású, be kell mutatni és elválik, máshogy nem lehet. Ha van közös nyelv akkor meg tényleg nem kell aggódni. Meglátod hogy fogadják, utána pedig léphettek valamelyik irányba.

Igaz nem arab a férjem, de muszlim országból való és semmi probléma nem volt.

2014. nov. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
60%
üdvözlöm a háremhölgyeket!
2014. nov. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
77%

Több hónapja ismeritek egymást, de NEM ISMERED őt. Ismerni a másikat annyi, mint tudni, mire-hogy reagál, hogyan viselkedik ilyen-olyan helyzetben - ez fél év alatt (de még egy alatt sem) nem derül ki.


Persze, most még bókol, meg stb., szédít, aztán ha elvisz bemutatni a családnak, lehet, vissza sem enged - vagy, ha fiút szülsz neki, az bizony marad kinn, ha a fejed tetejére állsz, akkor is.


A nőknek ott - pláne ha bevándorló, beházasodott - igencsak kss a neve.


Na, mindegy, én biztosan szívrohamot kapnék, akárhány éves is vagy.

2014. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
68%

Jártam egy Szíriai arabbal.De rajtam kívül még 3 lánynak udvarolt facebookon.Mikor rákérdeztem lehülyézett.Fel sem fogta mit tesz.És még azután is járni akart velem.És zavarta ha az utcán mosolyogtam,vagy nevettem.:/


Randiztam egy Pakisztánival már azonnal leakart fektetni.Én nem mentem bele,erre írta másnap facebookon hogy :Fuck you! I hate!(Utállak!) És bevallotta hogy felesége,gyereke van.Pedig ezt ismerkedéskor tagadta.


Afgánokkal is ismerkedtem ők is már azonnal leakartak fektetni.Fogdostak.:/

2014. nov. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
94%

Szia!

Az én férjem is arab (igaz, hogy csak nagyapja az), de én azzal kezdtem, hogy elmondtam a szüleimnek, hogy nagyon rendes ember, és hogy acsaládja is nagyon világi, és becsületes emberek! Én azt tanácsolom, hogy mindenképp kezdj azzal, hogy meséld el a családját a te családodnak! :) remélem még aktuális, és tudtam segíteni!

2014. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!