Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem egy arab...

Megismerkedtem egy arab ferfival hogyan mutassam be a csaladnak?

Figyelt kérdés
Tobb honapja ismerjuk egymast. A szuleim eddig meg nem tudnak a kapcsolatrol, mig komolytalan volt nem akartam bemutatni. Elvileg a szulok elfogadoak,megertoek. Mielott valaki irna atragtam magam sok mindenen a vallasos,szokasos teman is. Csak nem tudom a szulok hogy fogjak fogadni?
2014. nov. 25. 19:01
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Mar lattam azt a filmet.Az en parom Franciaorszagban szuletett a szulei is ott elnek.
2014. nov. 25. 19:56
 12/25 anonim ***** válasza:
51%
Te tudod, de a bolond ember csak a saját hibájából tanul. Mintha nem lett volna még ilyen történet elég...
2014. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
22%

"Az en parom Franciaorszagban szuletett a szulei is ott elnek."


Csigazabáló és még arab is. Ez egyre jobb. Az én lányom pontosan eddig a bemutatásig maradna a lányom.

2014. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%

Egyszerű, anya apa, ő itt Ali.

Ali ők itt a szüleim.

2014. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%
أنا العربية
2014. nov. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
90%

Nővérem 11 éve van együtt egy arab férfival. Igaz ő 6 éves koraóta Magyarországon él, és nagyon rendes ember. Mikor meghallottam a nevét majdnem elájultam, mert nagyon féltettem a tesómat. Szerencsére nagyon boldog vele, de nem minden arab fickó ilyen. Sőt!

Egyébként a szüleink nagyon-nagyon kiborultak és -attól független, hogy milyen a sógorom- szerintem minden normális szülő kibukna, ha a lányát egy arab férfi mellett látná.

Szerintem először készísd fel őket, hogy legyen idejük feldolgozniuk a nagy találkozás előtt.

Remélem Te is szerencsés leszel, mint a nővérem és egy rendes arabbal hozott össze a sors!

Erre igaz szörnyen kicsi az esély, remélem tudod.

2014. nov. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
56%
A lányomat minden lehetséges módon izolálnám, az összes rendelkezésre álló eszközömmel megakadályoznám, hogy tönkretegye az életét( es a születendő unokám életét)- ilyen módon, hogy arabbal házasodik . Azt tanácsolom addig szállj ki ebből amíg tudsz. Őszintén aggódom érted.
2014. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
28%

Unokahúgomért 100 tevét ígértek a nászútjukon.

Az elég jó üzlet lett volna nem? :)

2014. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
67%

A második generációs bevándorlók még rosszabbak. Ők már nem élték át, nem látták azokat a dolgokat, amik miatt a szüleik elmenekültek az országukból. Sokkal szélsőségesebbek lehetnek emiatt.

Ez pont ugyan az, mint ha itt benézel a politika kategóriába, látod ahogy a sok 13-14 éves szaros, hogy vágyakozik a kommunizmus után. Pont ugyan az!

Persze annak is van valamennyi esélye, hogy teljesen normális, európai szellemiségű. De mi van ha nem? Ha végül kimutatja a foga fehérjét, akkor már rohadt nehéz lesz elmenekülni tőle. Járjatok, nincs azzal gond, csak legyél nagyon éber. A baj mindig apró dolgokkal kezdődik.

2014. nov. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
32%
és te hányadik felesége leszel? :-)
2014. nov. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!