Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom a dolgot, vagy...

Túlreagálom a dolgot, vagy igazam van?

Figyelt kérdés
Mostanában ha a párommal beszélgetünk,esetleg nézet eltérésünk van,gyakran lehülyéz,vagy pedig azt mondja hogy bmeg.Én nem szeretem ezt a stílus,meg is mondtam neki,hogy nem fogom ezt eltűrni.Ilyenkor csodálkozik ha megsértődöm,csak nevet egyet,és oda jön mintha mi sem történt volna.Hozzátenném,nem vicces hangnemben mondja ezeket a szavakat,hanem mintha az egyik haverjával beszélne.
2014. nov. 26. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. Így nem beszélünk egymással.
2014. nov. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%

Igazad van annyiban, hogy nem beszélünk így mással.

De igaza van a párodnak is, hogy lehülyéz vagy bmegol, hiszen te hagyod neki, annak ellenére, hogy már szóltál neki emiatt.

2014. nov. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Igazad van!
2014. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Ne tűrd ezt a hangnemet. Egyáltalán nem reagálod túl. Nem tudom, mennyire szerethet ő téged.
2014. nov. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden emberi kapcsolatban, de különösen a családi, baráti és párkapcsolatokban alapvető a másik tisztelete.

Azzal, hogy valaki nem normálisan szól hozzám, káromkodik, leminősít igenis azt közvetíti számomra, hogy nem tisztel meg azon az alapszinten sem, ami szerintem elengedhetetlen egy kapcsolatban.

Ez nem jópofa és nem vicces- szomorú, ha ezt a párod annak tartja és inkább az ő hozzá(d)állását minősíti negatívan.


Mondd meg neki, hogy szeretnél egy alapvető tiszteletet, hiszen ez alap és te is így állsz hozzá.

Ha a munkahelyeden a kollegádtól, a boltban a pénztárostól is megkapod, akkor pont tőle, aki számodra az egyik legfontosabb ember, miért nem?


:)

2014. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, én sem tűrném el.

Nekem finomabban "mondja oda" a párom, pl. te oktondi. Ez már picit szebb, de valóban nem jó érzés ez sem. :/

2014. nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazad van.
2014. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ti olyan butak vagytok mint a SZETKURT segglyuk!
2022. jún. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!