Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek hogy viselkedik a...

Veletek hogy viselkedik a párotok ha együtt mentek társaságba, ahol csak ő ismeri a jelenlévőket? Tulreagálom a dolgot szerintetek?

Figyelt kérdés

Mielőtt hozzá mentem volna mindeig mondta hogy milyen jó lesz engem majd a feleségeként bemutatni. Ahoz képest nem tudom a 3 év alatt talán kétszer bemutatott e ha valakivel találkoztunk.Nagyrészt be sem mutat,csak állok ott mint valami kretén,és kapom a lenéző pillantásokat az ismerőseitől(fogalmam sincs miért,de arra tippelek hogy talán azt gondolják én miattam lett vége az előző házasságának,vagy azért mert 15 évvel idősebb nálam és a legtöbb ismerőse csak egy pénzéhes kis rib@ncnak tart)

Vagy néha ha szorult egy kis jómodor az illetőbe,akkor bemutatkozik magától,esetleg megkérdezi a páromtól hogy ki a fene vagyok.

Tegnap egy garden partyn voltunk,nem ismertem ott csak látásból 2 embert.Odamentünk a kajáspulthoz kaját választani,a párom kért először,megkapta,ott hagyott.Az egyik kezemmel a kaját fogtam, a másikkal a babakocsit toltam,majdnem fejreálltam egy gödörben,ugy botrogtam párom után,aki addigra eltünt.Álltam ott egy ideig,majd végre megláttam a tányérját egy asztalon,oda leültem.Ő meg valahol máshol beszélgetett valakivel mint kiderült. Visszajött,megette a kajáját,majd felugrott az asztaltól,mert meglátott valakit akihez oda akart menni beszélgetni.Mondtam neki hogy legyenszives várjon meg amég én is befejezem. Erre azt mondta hogy most mindenhova kézenfogva kell menni attól hogy együtt jöttünk?

Mielőtt indultunk haza megbeszéltük hogy megkeressók a házigazdát,és elköszönünk tőle.Ő meglátta a kert másik felében,otthagyott,és előre sietett,jó kb.5-10 m választott el minket egymástól,miközben mind a ketten ugyanoda mentünk.Én ismétcsak a babakocsival bénáztam,meg a táskákkal,ő már ott állt és beszélgetett mikor odaértem....ezek csak nekem fura dolgok vagy ez belefér??


2011. jún. 26. 13:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/109 napietus ***** válasza:
92%

dehogy fér bele, a férjed egy bunkó. ilyenkor illik a társaságnak bemutatni a feleségét érkezéskor, aztán már aki odamegy Hozzád beszélgetni, bemutatkozik ő maga, de Téged be kellett volna mindenkinek mutatni (nem egyesével, de érted).


a jövőben amíg nem kulturálódik egy kicsit, nem mennék vele sehova, mert nagyon égő a viselkedése.

2011. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/109 anonim ***** válasza:
88%
n is hasonlképp vagyok csak még hála isten nem hagy magamra annyiszor, de folyton azt érzem feleslegesen vagyok vele mert mindig mással foglalkozik.
2011. jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/109 anonim ***** válasza:
97%
Jó, lehet, hogy én reagálom túl, de ha velem csinálja ezt, egyszerűen elmegyek onnan. Sétálok egyet a gyerekkel, vagy taxi, és haza. Otthon pedig elmondanám, miért tettem, hogy esett. Mondjuk ismerős, mert egyszer én csináltam meg a férjemmel, hogy nekiindultam, mint a kiscsikó... Ismétlem, egyszer fordult elő, mert a férjem elmondta, hogy esett neki, és megértettem...
2011. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/109 napietus ***** válasza:
92%
ja, meg a másik, hogy egy férfi egy nő társaságában nem hagyja a nőt cipekedni, legyen az akár felesége, testvére, anyja, ismerős, bárki. és a bemutatásról amit írtam, az is mindenkire vonatkozik, aki velünk együtt érkezik egy számára ismeretlen társaságba. a férjed nemcsak Veled szemben volt faragatlan, hanem a társaság összes tagjával szemben is ezzel, hogy nem mutatta be, ki az a hölgy, akivel érkezett.
2011. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/109 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tennék, mintha egyedül jöttem volna. Hazamennék, ha úgy tartaná kedvem, és keressen, ha észreveszi egyáltalán, hogy eltűntem.
2011. jún. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/109 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg iígy megy nem csoda, hogy zavar. Most eltekintek attól, hogy hosszasan kifejtsem az együttérzésemet, illetve hogy mennyire elitélem a párod viselkedését. Inkább arra kérdezek rá, hogy a párod tud-e a problémáról. Beszéltél vele erről? Hogy reagált?
2011. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/109 anonim ***** válasza:
90%
volt egy ilyen barátom, be se mutatott az ismerőseinek... alapból nem vitt közéjük, ha meg véletlen összefutottunk valakivel az utcán, buszon stb. egyszerűen úgy tett mintha nem is hozzá tartoznék. szétmentünk. nem szeretett. téged se szeret a te párod. 21L
2011. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/109 A kérdező kommentje:
A bulin mondjuk ő sem ismert sok mindenkit,de volt hogy leátt beszélgetni,én meg csak ott álltam mint a szamár a hegyen. Hogy nem mutat be azt általánosságban értettem,ha bárhol máshol találkozunk valakivel.Egyébként érdekes hogy az ismerősei elég nagy százaléka MÉG CSAK NEM IS KÖSZÖN nekem!Minimum 3-4 esetre emlékszem hogy pl. Tescoban találkozott valakivel,odaálltam a férjem mellé,köszöntem az idegennek,és szépen mosolyogtam,miközben a másik fél konkrétan rám sem nézett!Beszélgettek,aztán mielőtt elment akkor is csak a férjemtől köszönt el!!Ez pl.elég gyakori eset. Ő meg ilyenkor nem is szól semmit hogy ki a fene vagyok,hanem mintha ott sem lennék.Rohadtul kinosszitukl ezek.
2011. jún. 26. 13:46
 9/109 A kérdező kommentje:
21-L-nak:Egyébként szerintem sem szeret,rengeteg dolog utal erre,de ha szóba hozom akkor azt mondja hogy szeret,éa velem akar élni...de abszolut nem mutatja ki az érzéseit,ha valahova nagy ritkén együtt megyünk olyan az ábrázata mint aki az akasztására megy épp....na mindegy ez más téma.
2011. jún. 26. 13:49
 10/109 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztóan tapló viselkedés:S Akár az, ahogy általában viselkedik veled az ismerősök jelenlétében, akár az, hogy a garden party-n viselkedett.
2011. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!