Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek túlreagálom a...

Szerintetek túlreagálom a dolgot? Minek kommentelget neki?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy lányismerőse, aki nagyon szerelmes belé már évek óta. Tavalyelőtt volt egy kis liezonjuk, de csak csókolóztak. A párom össze akart vele jönni. Nemrégiben dolgoztak együtt, nem tudom, mi történhetett. Miután együtt dolgoztak, a lány bejelölt ismerősnek, és elkezdett mindenféle dolgot mondani a barátomról, evidens, hogy veszekedés lett a vége, azóta nem szólok a lányhoz. A barátom most mindenfélét írogat neki kommentekben, minden posztja alá, nagyon feldühít. Csak azért sem akarok szólni érte, de nagyon zavar, főleg, hogy tudom, majdnem összejött a csajjal. Mit tegyek?


22L, 21L, 21F



2014. máj. 4. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor majdnem összejöttek, akkor már a barátnője voltál?

Nem nagyon értem. A lány szerelmes a párodba, de a párod akart vele összejönni? Akkor hogy hogy nem jöttek össze?

2014. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
amikor csókolóztak gondolom ti még nem voltatok együtt. szerintem a barátoddal beszélj normálisan, teljesen érthető amiért zavar. én elvárnám a barátomtól, hogy állítsa le lányt. Le is lehet tiltani akár. Össze akart vele jönni, de mégsem tette, téged választott.
2014. máj. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Amikor majdnem összejöttek, még nem ismertük egymást. Majdnem két éve történt az eset, 8 hónapja vagyok vele én...Nekem azt mondta, hogy azért akart összejönni vele, hogy legyen valakije, de egyszerűen kikészült a lány személyiségétől. Osztálytársak is, meg ilyenek, szóval elég gyakran találkoznak, és tudom, hogy szereti a lány, mert a szó szoros értelmében próbálja elszedni...Nem vagyok annyira féltékeny, csak valami iszonyat módon szeretném kitépni a haját, hátha attól leáll...
2014. máj. 4. 20:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesítene, de ha a barátom nem ad okot rá és ő normálisan viselkedik, akkor nem foglalkoznék vele. Csak megunja majd, ha nem kap semmi biztatást a párodtól.
2014. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Add oda neki.
2014. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha a párod egy kicsit is érettebb lenne akkor láthatná, hogy ez a dolog körülötte bonyolódik és neki kéne nagyon határozottan és érthetően leállítani a csajt és rendbe rakni a dolgot.

Ezt talán elmondhatnád neki.

2014. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"azért akart összejönni vele, hogy legyen valakije"


Ezt tudod, és komolyan összejöttél egy ekkora barommal?

2014. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok annyira féltékeny, csak valami iszonyat módon szeretném kitépni a haját, hátha attól leáll..."


Ez bizony féltékeny jellem, ha már így tennél. Ha ilyen gondolataid vannak már, akkor túlreagálod, most megbízol a párodba, vagy se? Egyik pillanatban azt írod igen, a másikba meg arról írsz, hogy ki tudja mit csinált, amikor együtt dolgozott a másik csajjal.

Én a csajt egyébként törölném a helyedben az ismerőseim közül, addig se idegelne engem már a puszta jelenléte is, mármint nyilván neten. Ne nézd azt, hogy miket csinálnak, pont az a cél, hogy ideges, féltékeny legyél, ha párodnak nem is, de a csajnak ezer százalék.

2014. máj. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd el ezt a barátodnak, hogy téged ez zavar. Oké, hogy tartják a kapcsolatot, de az már túlzás hogy minden posztjához kommentet kell fűznie. Ha a beszélgetés után visszafogja magát az egy jelzés is lesz neked, hogy te vagy a fontosabb a számára.
2014. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!