Írjak neki sms-t?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy pasival, több mint egy éve. Felesége van, elhagyni nem akarja, de engem sem. Próbáltam szakítani, de nem megy...ő sem akarja, kidobom, visszajön. Én szeretem, de így nem bírom, szakítani is azért akartam, mert nem bírom így tovább. Gondoltam lebuktatom magunkat, akkor írok neki amikor tuti otthon van. És akkor ezzel így vagy úgy, de pontot teszek az ügy végére. De nem tudom, megtegyem vagy nem?
2014. nov. 27. 04:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Ne írj,ezzel csak kib@ sznál vele.Hagyd békén,ne találkozz vele többet.
2014. nov. 27. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
25%
Lehet, hogy rossz vélemény.. De igazából én is úgy gondolom, ha nem tudod lekoptatni brutális módszereket kell használj. Ha lehet találj ki valami jobbat, mert a lebukás súlyos következményekkel jár. Próbáld minimalizálni a bekövetkezendő károkat. Most így sokat gondolkodtam valami megoldáson.. Nem azt mondom, hogy a legjobb, de szerintem jobb mintha lebuktatnád magad.. Szóval próbálj inkább összejönni egy másik pasival. Most nem az a lényeg, hogy milyen, hanem keress valakit aki besorolható a középkategóriádba és könnyen gyorsan összejössz vele. Tudatod a családos pasiddal és kénytelen lesz elfogadni.
2014. nov. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%

1. Ezzel nem biztos, hogy lebuktatod. Közelről sem.

2. Mit érsz el vele?


Feleség rögtön kidobja, rohan a karjaidba, elválik, elvesz feleségük, majd téged is megcsal.


"elhagyni nem akarja, de engem sem."

Gerinces egy alak. Neked tényleg ilyen kell?


" kidobom, visszajön"

Na persze, mert visszaengeded.

Ha én valakit kidobok, akkor ő garantáltan nem jössz vissza!


Nincs benned semmi önbecsülés?

2014. nov. 27. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%

" mert a lebukás súlyos következményekkel jár"


A végén megsajnálom a kis pasi rib*ancot.

2014. nov. 27. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Ne írj neki sms -t ,ne akarj te bekavarni... ! Miből gondolod ,hogy akkor majd a tiéd lesz a férfi o.O ??? Sokkal inkább valószinű,hogy te leszel a rossz ,a gonosz ,minden baj okozója ! Fogd fel taulságként ,hogy a saját bőrödön tanultad meg : Nős férfivel nem kezdünk !!! Találj magadnak valakit,aki független!
2014. nov. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Sok nő próbálkozott ezzel, aztán mind sírdogált, mert eredménye nulla volt és lejáratta még jobban önmagát.
2014. nov. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ez az sms elég hülye ötlet.Aki szeretőt tart mindig lenémítja vagy kikapcsolja a telefonját,ha otthon van.Azért,hogy még véletlenül se buktassa egy hívás vagy egy üzenet.
2014. nov. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

"kidobom, visszajön"


Akkor itt a kidobás módjával van a gond.

2014. nov. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%

Szép egy alak. Elhagyni nem akarja az asszonyt, de téged is tart. Szuper. Kissé elkényelmesedett az úriember ebben a bőségben, és azt mondják, az ember jelleme ilyen helyzetekben mutatkozik meg igazán. Ha valamelyikőtöket is szeretné, de úgy igazán, a másik már nem lenne. Van értelme ezért küzdeni?

Arról nem is beszélve, hogy veled is azt csinál, amit akar és ezt tudja.

Ha írsz egy sms-t (rossz ötlet), akkor asszonynál kimagyarázza, hogy te tapadsz rá, meg simán letagadja az egy évet...hoppon maradsz. Sokkal elegánsabb lenne, ha megemberelnéd magad, úgyis ugyanaz lesz a vége: te ki leszel dobva.

2014. nov. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Minek kéne neked ez az alak?

Téged is megcsalna. Ha szeretne téged már rég elhagyta volna az asszonyt ! Persze hogy jó neki, otthon is nő, meleg ház, vasalnak rá, főznek rá, szex bármikor, van egy hivatol státusza a külvilág fele, vagy te ha még több szexre vágyik, kész pcsa meleg málé, ez neki tökéletes !

Nem fog változtatni, és ha borul a bili azt is letagadja hogy ismer, te húzod a rövidebbet. Nem szeret, hülyít, te meg tovább aláznád magad.


Szemely szerint nem értem hogy miért kell nős pasiba botlani, olyat még nem láttam hogy valaki ilyen cécó utan hagyja ott az asszomyt, vagy otthagyja rögtön, vagy a szerető megy a levesbe. Részemről addig nincs szex míg egyértelmű hogy elváltak, akármit is mond.

2014. nov. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!