Írjak neki sms-t?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy pasival, több mint egy éve. Felesége van, elhagyni nem akarja, de engem sem. Próbáltam szakítani, de nem megy...ő sem akarja, kidobom, visszajön. Én szeretem, de így nem bírom, szakítani is azért akartam, mert nem bírom így tovább. Gondoltam lebuktatom magunkat, akkor írok neki amikor tuti otthon van. És akkor ezzel így vagy úgy, de pontot teszek az ügy végére. De nem tudom, megtegyem vagy nem?
2014. nov. 27. 04:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az is elég, ha a következő találkoozón elmondod neki, hogy le szeretnéd zárni a kapcsolatot, és ha továbbra is keres, akkor a következő lépésed az lesz, hogy szólsz a feleségének.
2014. nov. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ne írj.

Egyszerűen csak légy határozottabb. Kidobod és visszajön? Ha lezárod, akkor lezárod és nincs visszafogadás...

2014. nov. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

5-ös, nem gondolom, hogy ezzel az enyém lesz a pasi. Nem is ez a célom. De így egyszer és mindenkorra pont kerülne a végére.


És nem, nincs lehallkítva a telefonja otthon. Nem írok neki, csak akkor, amikor ő ír, és tudom hogy válaszolhatok.

És hát lehet tényleg gyenge vagyok, amikor visszaengedem, pedig mikor kidobom, határozott vagyok, durván kihajítom. Ez addig műkődik, amíg aztán be nem állít és meg nem látom.

Nagyon nem érdekel az utána kitörő cirkusz sem, nekem mindegy, nincs mit veszítenem.

2014. nov. 27. 18:58
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem tudom? nevű felhasználónak üzenem, még egy ocsmány üzenet privátban, és letiltatlak! De lehet nem is várok vele.

Nem először üzensz így nekem, betelt a pohár! Nagyon fusztrált lehetsz, bár itt most nyilvánosan nem szóltál hozzá, de általában a hasonló kérdéseknél aktiválod magad. Ha megcsaltak, talán nézz magadba, miért is tették!!!

2014. nov. 27. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!