Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki, ha képeket...

Mit írjak neki, ha képeket vár a babánkról meg rólam, de ez mellett a terveiben sem szereplünk?

Figyelt kérdés

ő szokott írni magáról, mit dolgozik, hogy van, stb

meg együttérzésről biztosít, hogy nehéz lehet nekünk, de segítsségről már egy szó sem esik, bla bla.


kezdjek el írni a kicsiről és?

egy gondolatom sincs


vagy be van az agyam gyepesedve, vagy nem tudom, de mit is írhatnék?


2014. aug. 6. 01:48
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Most akkor van egy hazassagon kivul szuletett gyereketek? Nem egeszen tiszta a sztori.
2014. aug. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
van sztori? vagy csak valaki azt gondolta, hogy ha pár mondatban kivonatolja a fején átfutó gondolatfoszlányokat, akkor arra van mit mondani?
2014. aug. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"vagy be van az agyam gyepesedve"


Hát a kérdésed alapján úgy tűnik, hogy rendesen be van gyepesedve...

2014. aug. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Kiről van szó és konkrétan miről???
2014. aug. 6. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne írj neki semmit és képet se küldj.Ha kíváncsi nyomja a csőrét mi lehet veletek,akkor fogja magát és megkeres.Együttérzésből nem mentek messzire a kicsivel.
2014. aug. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

én sem értem, hogy ki szokott írni? Ki kér képet a gyerekről? ki az az ő?


Nem értem.

2014. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Jaj nem kell ehhez diploma, hogy megértse az ember, mi a kerdes. A kapcsolatnak vege lett, kerdezonk egyedulallo anya. Apuka kiváncsi a gyerekre, de a családként valo gazt teljesít elutasítja.



Írd le, higy mekkora a gyerek es miket csinál, hogy telik a napja, magadról nem kell se írni, se kepet kuldeni.m

2014. aug. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb ezt terveztem írni,mint az utolsó.B verzió hogy ha kíváncsi rátok,menjen el hozzátok!
2014. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

akkor írok csak a gyerekről és pont


köszönet

2014. aug. 6. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!