Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Irjak neki? Nagyon haragszom...

Irjak neki? Nagyon haragszom ra de bekulni akarok.

Figyelt kérdés

Tegnap ejjel nagyon osszevesztunk a baratommal. Holnap megy nyaralni 10 napra es megbeszeltuk, hogy eggyutt alszunk "utoljara". 10 ora korul kerdeztem tole, hogy mikor jon mire azt valaszolta, hogy akar most is mire irtam neki, hogy akkor fel ora mulva, gyors elmegyek furdeni. Amikor vegeztem irtam neki, hogy johet de o azt valaszolta, hogy a haverjaival van majd ir ha jon... ennek nem nagyon orultem de gondoltam egy fel ora miatt nem hisztizek

Turelmesen vartam HAROM ES FEL ORAM KERESZTUL!!! Mikor rairtsm, hogy most mivan? O irta h 20 perc es megyek. Fel ora mulva irtam mar kicsit idegeden h jojjon mar.. mire szoszetint ezt mondta : nem akarnak elengedni :D gaz lenne ha ma nem jonnek? <3

Erre en teljesen kiakadtam, hogy meg jo, hogy gaz amikor 4 oran keresztul varok ra egy szo nelkul majd a hulye haverjai miatt lapatra tesz, amikor tudja, hog utalok varni. Erre o hogy jo akkor jovok. En pedig kerekperec irtam neki, hogy b.ssza meg magat meg a haverjait ne jojjon, es kellemes utazast mert en holnap (azaz ma) nem erek ra. Csak annyi volt a reakcioja, hogy jo akkor hisztizz es tudom h raernel joejt.


Azota nem beszeltunk vegig sirtam az ejszakat mert megalazvaaes atverve ereztem/erzem magam. Irnek neki szivesen, hogy bekuljunk ki de ugy erzem jogosan haragszom. Meg nem is lenne akkora bajom azzal, hogy kivarjam amig o ir, ha nem utazna el holnap. Nem akarom, hogy igy valjunk el.

Kerlek segitsetek :(


18/L 20/F 3 honapja vagyunk egyutt

Azonkivul h rendszeresen kesik semmi baj sincs vele. Meg ennyit sose szokott max 15 percet


2014. aug. 6. 16:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Elég gerinctelenül viselkedett. Én ebben az esetben nem írnák rá, akárhogy fáj is. Kérjen elnézést, kezdeményezzen ő.

Ha egyszer kimondtál valamit és úgy érzed, hogy jogos, akkor tarts ki mellette, mert folyamatosan ezt fogja a későbbiekben játszani veled, ugyanis látja, hogy nincs következménye.

2014. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igazad van.. Meg kell mutatnia, hogy fontos vagyok neki

En mar megmutattam azzal, hogy vartam ra ennyit..

2014. aug. 6. 16:15
 3/15 A kérdező kommentje:
De mit csinaljak, hogy keressen? Semmit? :/
2014. aug. 6. 16:18
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

nem volt elég, hogy megalázott? minek akarod te is megalázni saját magad?

ne keresd

2014. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg besértődött, mert határozottan közölted vele - nagyon is jogosan - hogy maradjon ott, ahol van. Nagyon tiszteletlen veled és még be is vágja a sértődöttet.


Először is, megbeszéltétek, hogy együtt töltitek az éjszakát. Te tartottad magad hozzá, ő nem. Ráadásul ahelyett, hogy felhívott volna, neked kellett kérdezősködni több óra után, hogy hol a fenében van?? Ha annyira fontos lennél a számára, akkor legalább megcsörgetett volna és elmondja, hogy beb.szott a haverokkal és most inkább nem menne. Ez sem túl jó variáció, de jobb mint amit a végén csinált.

2014. aug. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

18 éves NŐként kérlek legyen már benned annyi tartás, elegancia és büszkeség, hogy NEM KOSLATSZ egy pasi után sem.

Jelezted neki az igényedet, rendben van.

De ezek után miért kellene még neked pitizned?

Már eleve ez az egész történet sok volt, még olvasni is- ide írok, oda írok, ráírok, várok stb.


Normálisan kommunikáljatok, amit megbeszéltek, azt tartsátok be, ne a face-n vagy a skype-on éljétek a kapcsolatotokat se (ne ott vesszetek össze se :) és nem lesz gond.


Nem baj, ha nem ment, nem baj, ha nem keres.

Majd fog, ha fontos vagy neki.

Ha nem, akkor pedig MÉLTÓSÁGGAL tudomásul veszed, hogy 3 hónapig "ottaludni" voltál neki jó és nem könyörögsz, nem csúszol mászol előtte- különben csak ugyanilyen hányaveti bánásmódra számíts.


Valahol te is hibás vagy abban, hogy így alakult ez az egész: ha tudná, hogy ezt veled nem lehet megcsinálni (mert nem futsz utána, mert nem állsz neki folyamatosan rendelkezésre egy numerára stb.) akkor megtisztelne ő is a normális viselkedéssel vagy legalább nem kellett volna 3 hónap ahhoz, hogy ez kiderüljön :)

2014. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne keresd! Ha ő nem fog,akkor se!
2014. aug. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt kell mondanom, hogy igazatok van. Csak nem ertem, hogy miert csinalta ezt. Sose volt ilyen. Es nagyon jol tudja, hogy ha elore szol, hogy bocs ma nem jo ezert meg ezert akkor az eg vilagon semmit sem mondok. Nekem semmi bajom azzal ha a barataival van mert ez neki is meg nekem is jar. Sosem volt ebbol problema.. talan azert gondolta, hogy ezt is "megertem". Egyebkent azert Facebookon beszelunk mert o dolgozik, ha nem akkor meg az apja ettermeben segit. Es ne, hogy mar arhivjam azert, hogy veszekedjek vele :D
2014. aug. 6. 16:39
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig egyetlen dolgot szoktam kérdezni összes barátnőmtől mikor ki van akadva.

Mégpedig: Hol a tartásod??


Akármennyire is sz..r érzés várni, gyilokban maradni, de legyen eszed!

2014. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem fogom keresni. Ha at akar majd ma jonni, akkor jojjon es megfogom vele beszelni. De ha nem banja meg akkor igy jart. Koszonom nektek :) :*
2014. aug. 6. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!