Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » (Házas) párok, ti is szoktatok...

(Házas) párok, ti is szoktatok inni hétvégenként?

Figyelt kérdés
Az ismerõseim többsége minden hètvègèn fogyaszt alkoholt a pàrjàval,nem is keveset.Van olyan munkatàrsam is,aki nem is szokott emlékezni arra,ami késõ este történik,és ez minden pénteken és szombaton ìgy van nàla màr évek óta.Vannak akik hétközben is isznak,de inkàbb az a jellemzõ,hogy csak hétvégenként,de akkor elég nagy mennyiséget fogyasztanak.Hozzàtenném,hogy teljesen normàlis kinézetü nõkrõl/férfiakról van szò(20-as,30-as korosztàly,)akikröl az ember nem is feltételezné,hogy rendszeresen isznak.Nem itélkezek senki felett,ha jò nekik akkor csinàljàk,csak érdekelne,hogy mennyire jellemzõ ez manapsàg.
2014. nov. 27. 14:02
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon sok sikatoros alkesz van.
2014. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
96%
Mi egyáltalán nem. Alkalmakkor megiszunk egy pohár bort, vagy koktélt és ennyi.
2014. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
30vagyok (nő), a férjem 39. Mi nem iszogatunk rendszeresen, csak ha barátokkal találkozunk, de akkor sem totál ájulásig. Kb 2 alkalmat jelent ez egy hónapban.
2014. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
55%

Én soha nem fogyasztok alkoholt. A férjem most a focimeccsek alatt megiszik egy fél üveg sört. Máskor ő sem szokott, csak ritkán.


Nem vagyunk alkoholisták, mint a példában említettek.

2014. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
92%
Mi akkor iszunk, amikor megkívánjuk. Nyáron akár minden este megittunk egy-két sört, de ilyenkor nem jellemző. Most elgondolkoztam, nem is tudom, mikor ittunk utoljára. Egy hónapja forralt boroztunk, de nagyjából ennyi.
2014. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kapcsolatomban minden péntek este jártunk a haverokkal kocsmázni (többek között ebből is lett elegem). Most, mivel a barátom folyamatos munkarendben dolgozik, tehát nem mindig szabad a hétvégéje, inkább otthon iszunk meg kb hetente 1-2 pohár bort, vagy egy sört,ez szerintem hétköznap is elfogadható mennyiség, illetve másfél -két havonta "kirúgunk a hámból", ami alatt azt kell érteni, hogy szórakozóhelyen fogyasztunk kicsit többet, de azért nem négykézláb megyünk haza. 29/N
2014. nov. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Havonta általában 1x bontunk ki egy üveg bort.
2014. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
86%
Mi néha este megiszunk egy pohár bort, beszélgetés közben, de egyikünk sem volt még soha részeg.
2014. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
74%
Hát azért durva, hogy egyesek amnéziáig isszák magukat:S Ezt én 16 évesen sem csináltam, nem hogy felnőttként.. Egyébként elég gyakran iszunk alkoholt, heti 1-2 alkalommal előkerül 1-1 dl bor. Ezt én nem nevezném nagy mennyiségnek, de tagadhatatlan, hogy fogyasztunk alkoholt. Ha barátokkal találkozunk (sajnos mostanában elég ritkán, havonta-kéthavonta) akkor több is fogy fejenként, borban mérve 3dl biztos. Rövidezni nem szoktunk, nem vagyunk oda érte, max likőrökért, 1-1 kupicával alkalmanként. Nem emlékszem utoljára, mikor csíptem be, és nem azért, mert nem emlékszem azokra a napokra:) Ezek a mennyiségek annyira elegendők, hogy kicsit felszabadultabbak legyünk egy hosszú hét után. Én igazából nem is ismerek olyat, aki részegedésig inná magát hétvégente, pedig a legtöbb ismerős párnál fogy alkohol, hasonló mennyiségben. (25-30 közötti korosztály vagyunk.)
2014. nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
74%
Nem iszunk alkoholt.
2014. nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!