Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok a párotok /család...

Szoktatok a párotok /család előtt nagyot pukizni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 27. 15:50
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
:D
2014. nov. 27. 16:55
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

A család előtt soha. Nálunk ez nem volt szokás.

Viszont a férjem előtt simán és lazán. Az első években nem mertem előtte...mert jujj milyen már..de aztán egy egészségügyi probléma végett, egyszer csak rájöttem, hogy ez a szorongás annyira, de annyira felesleges, hogy azóta nyugodt szívvel röptetem a galambokat. :D

2014. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%

simán, ez alap. jó hangosan.

sőt, még utcán is, meg idegenek előtt is.

nem fogom vissza magam soha, sehol.

akinek nem tetszik, fogja be az orrát.

2014. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán, persze.
2014. nov. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%

nem


nagyot senki előtt


párom mellett volt rá példa, de szándékos nem eresztem ki... nekem ez magán dolog, hogy magam sem pukizok a saját orom alá, tehát kimegyek ha érzem a wc-re, hogy ha szaga van, akkor maradjon ott ;) ennyi, nem szokás egyébként nálunk egymás előtt, de nem esem kétségbe, ha kicsúszik

2014. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én bárhol kiengedem sunyiban ☺️😀
2021. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!