Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek depressziós?...

Van köztetek depressziós? Hogyan viszonyul hozzátok a párotok/család? Csak engem nem ért meg a tulajdon férjem?

Figyelt kérdés

Nem fogja fel hogy akár egy apróbb gond összetörhet (jobb híján visszatartom az érzéseimet, de különösen szerencsétlen ember vagyok, isten szívből utál, minden bap történik valami, ma például a kártyám zárták le így nem tudok pénzt felvenni, küldeni a majdnem éhező rokonomnak...semmit.)

Nem látja a férjem mit élek meg pedig a pszichológusnál minden egyes alkalommal elmondom mit érzek, mi marja a lelkem. Csak egy rokonom érti meg a gondjaim, ő is beteg, csak ő régebb óta, öngyilkos lett de szerencsére túlélte, úgy hívtam rá a mentőket 1500 km távolságból. Nem tétlenkedek, van munkám, ellátom a teendőimet itthon.

Másnak is ennyire nehéz??



2013. dec. 1. 17:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológusod passzívan meghallgat és ennyi? Semmilyen tanács, kezelési javaslat?


A fatalizmusoddal kellene valamit kezdeni, mert amíg úgy nézed a világot, hogy "a sors rángat dróton", addig esélyed nincs kilábalni ebből.

A saját sorsod kovácsa vagy, tehát úgy fog alakulni, ahogy te irányítod.

2013. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Én küzdök, de ez olyan mint amikor egy pohárba vizet töltesz. Ha megtelik a pohár, nem fér több víz, kifolyik. Én azzal a megmaradt kis erőmmel próbálok kilábalni, de a sors tölti a poharamat...

Pszichológus sokat segít, de sajnos nagyon összetett a történet, több sebből vérzem és a legszörnyűbb hogy a párom, a másik felem is csak azt tudja mondogatni, hogy nem mások hibája, én vagOk a hibás (nem jelöltem meg senkit), erősnek kell lennem, nyomjam el a haragom.

Mégis hová az ördögbe?

Hirtelenharagú vagyok, gyorsan kirobban az ideg, őellene nem, inkább tárgyakon csattan az ostor....

Kérném, olyanok írjanak, akik hasonló cipőben járnak! Nem fejmosást kérek! Igazából csak beszélgetni szeretnék, nyitni a társaim felé, tehát kérem, aki közekedni jön az ne írjon!

2013. dec. 1. 17:45
 3/28 fenyleny válasza:

Üdvözölek! igazat adok az elöttem ironak, csakis igy müködik!addig amig ,nem valtoztatod meg a gondolkodas modod, csakis ezen a szinten fogsz le ragadni.Csakis rajtad mulik.ha te valtozol, akkor valtoznak automata a körülötted elök is.Nem hiaba van ez a mondas: mutass jo peldat, hogy...

De, talan rajtad egy csaladfa felepites is segitene.Nezz körül ki csinal nalatok ilyet.Minden jot!

2013. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
45%
Szintén zenész. A családomból két ember ért meg, rajtuk kívül senki, még a barátom sem... Képes olyanokat mondani nekem, hogy: "Ha rádnézek, sírnom kell, annyira szomorú vagy." meg "Ez hozzáállás kérdése, ha boldog akarnál lenni, az lennél...". Tehát ezzel nem vagy egyedül.
2013. dec. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem valami romantikus egy ilyen nő de sajnos nem tudok vele mit csinálni, nem mindig tudok uralkodni rajta. Korábban sokkal durvább volt, olyan letargiába kerültem, olyan érzések kerítettek a hatalmukba amiket senkinek nem kívánok...most is sírni tudnék...én csak nyugalmat akarok, szeretetet, megértést....
2013. dec. 1. 17:49
 6/28 A kérdező kommentje:
Sajnálom!:( na igen nem egyszerű! Ez a betegség teljesen lekorlátoz, ki lehet törni, de nagyon nehéz. Pláne úgy hogy egy életen át senkit nem érdekeltem igazán és most sem... aki ezt nem tapasztalta meg, egy boldog ember mert nem tudja, milyen az elme sötét oldala....ahova néha besüt ugyan a nap, de többnyire hideg, sötét, kilátástalan....mind fizikailag, mind lelkileg leszív, hiába akarsz kitörni:egyedül nem megy....
2013. dec. 1. 17:53
 7/28 anonim ***** válasza:
Kineziológust is megpróbálhatnál hátha segít
2013. dec. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

Szia

kétszer próbáltam begyógyszerezni magam.érzem,közeleg a harmadik,csak az lesz az utolsó.

14 és 20 éves koromban.most 22 vagyok és nem változott semmi,mindig úgy érzem le se tojják a fejem.se családom se igaz barátaim.nem tudom van-e megoldás...

2013. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
23%
De te nem is akarsz kitörni. Itt is sajnáltatni szeretnéd magad és figyelmet koldulni. A változtatásra irányuló tanácsokat lesöpröd.
2013. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Szia

kétszer próbáltam begyógyszerezni magam.érzem,közeleg a harmadik,csak az lesz az utolsó.

14 és 20 éves koromban.most 22 vagyok és nem változott semmi,mindig úgy érzem le se tojják a fejem.se családom se igaz barátaim.nem tudom van-e megoldás...

2013. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!