Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti összeálltnátok egy olyan...

Ti összeálltnátok egy olyan nővel, aki férjes, de tizen x éve mindig volt szeretője a férje mellett?

Figyelt kérdés

Állítása szerint kettő volt,persze nem egyszerre,én lennék a harmadik.

Amúgy nagyon aranyos,csak van bennem egy kis félelem,hogy ha netalán elhagyná a férjét,és összeköltözne velem,akkor lehet hogy velem is ezt tenné. Vagy ez teljesen alaptalan?

Ha kérhetem,normális véleményeket írjatok légyszi.


2014. nov. 29. 10:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen alaptalan a félelmed, mert nem fogja elhagyni a férjét.
2014. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
88%
Jók a megérzéseid. Pótléknak meg minek mennél? Hagyd a csudába.
2014. nov. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
Nem alaptalan. Én pontosan ezért nem kezdenék soha olyannal, aki csalta már meg a párját. A megcsalás a legalattomosabb, legaljasabb dolog a világon. Pláne huzamosabb ideig és nem egyetlen alkalommal! Egy gerinctelen pi.csa a kis aranyos nőd. De ha te ezen gondolkozol, akkor hajrá! Meg is érdemlitek egymást!
2014. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Annyira aranyos, hogy nemi betegséget is kaphatsz tőle ajándékba.
2014. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a jótanácsokat
2014. nov. 29. 11:00
 6/27 anonim ***** válasza:
68%
Az összeköltözést felejtsd el! Aranyos? Szerintem egy igazi tetű, az emberiség legalja.
2014. nov. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ha elhagyna a ferjet miattad, akkor nem hiszem, hogy teged megcsalna. Valoszinuleg otthon nem kap meg valamit, azert tart szeretot. De mondom, hogy ha benned lat valami pluszt akkor nem lesz szuksege szeretore. Ez ilyen egyszeru.

En eddig majdnem minden pasimat megcsaltam. Ezt a ferjem is tudja. Viszont ot soha nem csalnam meg, mert benne minden megvan ami masokbol hianyzott. Bizalmat szavazott nekem es mind a mai napig halas vagyok neki. Nem kell megbelyegezni valakit feltetlenul.

2014. nov. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%

8-as.Te különleges eset lehetsz. De ha eddig mindenkit megcsaltál, akkor hogyan mered állítani, hogy a férjed nem csalnád meg? Egy házasságban is vannak nehéz időszakok, és akkor ott fogod hagyni egy másikért. Ez a tapasztalat.

Kérdező: ilyen nővel ne kezdj! Aki megcsalja a párját, az nem lesz hűséges sohasem.

2014. nov. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9 es. Elgondolkodtató válasz...
2014. nov. 29. 11:13
 10/27 anonim ***** válasza:
57%

#8 Elárulnád, hogy ha nem kapsz meg mindent egy kapcsolatban, akkor minek kell megcsalni, becsapni, megalázni a másikat?

Miért nem szakítottál?


Azt mondod, soha nem csalnád meg a férjed. Na, az első olyan aktusnál, amikor nem lesz neki merevedése, vagy túl korán megy el, félre fogsz lépni.


És most mondhatsz bármit, egy szavadat sem lehet elhinni, mert inkorrekt vagy.

2014. nov. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!