Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire aggódtok hogyha a...

Mennyire aggódtok hogyha a párotoknak számotokra idegen de számára Nem! Idegen nő hívja?

Figyelt kérdés

Pici még a babánk a párom sokat dolgozok és elég sűrűn veszekedünk is.

Este viszont felhívta egy nő, hallottam, és láttam is a nevét bele írva ( az autója és a keresztneve volt ott)

azt mondta csak munka miatt van benne.

Oké autó szerelő is de én akkor is aggódom hogy miért hívta fel este fél 8 kor. Olyankor már nem zaklatunk sem autószerelőt de még mást sem.


2014. máj. 26. 20:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
75%
Semennyire, megbízom benne, azért ő a férjem!
2014. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

semennyire,miért aggodnék?nem vagyok féltékeny tipus.

még cukkolni is szoktuk egymást...

2014. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Esetleg hirtelen elromlott az autó és már másnap korán akarta vinni, mert szüksége volt rá? Vagy már meg volt beszélve a javítás időpontja, vagy hogy mikor megy érte és valami az utolsó pillanatban változott?

Egy telefon miatt még nem esnék kétségbe.

2014. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Este fél nyolckor nyugodtan hívhat bárki akármilyen szerelőt! Még egyáltalán nincs későn.

Ezen soha nem akadnék ki, mert megbízom a férjemben. De ha te feleslegesen féltékenykedsz, akkor tönkre teheted a házasságodat.

2014. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem aggódok. A férjemet vasárnap este is szokták hívni kolléganők, de tökéletesen megbízom benne.
2014. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hidd el ebben nincs semmi rendkívüli, vagy ganús. Ne kockáztasd feleslegesen a kapcsolatodat.
2014. máj. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért általában a szeretők sem akkor hívogatják egymást amikor a család is ott van. Szerintem sem kell aggódnod, de az biztosan nem árthat ha odafigyelsz magadra és a kapcsolatotokra és nem veszekedtek.
2014. máj. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Bocs, hogy ezt írom, de nem jósolok nektek sok időt együtt. Sokat veszekedtek, az urad sokáig dolgozik, te egyedül otthon a babával, mindenkire féltékeny vagy...el fogtok siklani egymás mellett rövid időn belül, ha most nem kaptok a fejetekhez és változtattok.
2014. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8-as nem vagy egy kicsit drasztikus?

Egyáltalán nem írt magáról annyit a kérdező, hogy bármilyen következtetést le tudj vonni belőle, nemhogy ilyen súlyosat.

2014. máj. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én férjemet is szokták hívni munkaügybe, néha késő este. Ne aggódj emiatt.
2014. máj. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!