Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságban képes e egy nő...

Házasságban képes e egy nő erőszakra, egy férfivel szemben kérdezte valaki?

Figyelt kérdés

Erről eszembe jutott egy néhány héttel ezelőtti eset. Kávéra ültünk be. Az utánunk következő boxban nők ültek. Egymást tehát nem láttuk, viszont hallottuk mit beszélnek.

Az egyik hölgy ecsetelte a többieknek, hogy mit is akart egy férfitól, sikertelenül. Hogy a férje volt e, az nem derült ki. Erre én benyúltam a nadrágjába, megmarkoltam neki, mondta. És ott ült, szabadon. Tehát ez nem erőszak! Ha egy tiltakozó nőnek nyúlt volna egy férfi a szoknyája alá, hogy megmarkolja neki, szerintetek hol lett volna fél óra múlva?



#házasság #erőszak #nem erőszak?
2014. nov. 30. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
az előző kérdést mért törölték?
2014. nov. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Na jó, azért azt a férfit sem csukják le, aki benyúl egy nő szoknyája alá, de tény, hogy más elbírálás alá esik, ha nő, vagy férfi követi el ugyanazt. A férfiak sosem fognak reklamálni azért ha egy nő fogdossa a farkukat, egy nő pedig nem fog idegenek gatyájába nyúlkáni.
2014. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
De tényleg, miért törölték? Férfi erőszakról nem lehet beszélni csak a nőiről? Szánalmas...
2014. nov. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"azért azt a férfit sem csukják le, aki benyúl egy nő szoknyája alá," Benyúltam és megmarkoltam. Szerintem ez bőven kimeríti az erőszak fogalmát, nőnél és férfinél is.
2014. nov. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Egy életerős férfi tud ellenkezni,mert erős.Egy kisfiú nem.Akkor mindenki gondolja el,hogy egy nő megerőszakolása miért is számít tényleges erőszaknak.A férfi fizikailag jóval erősebb!Nem ám a végén mi védjük a férfiakat...
2014. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Természetesen ez is erőszak, épp úgy, mintha fordítva történt volna.

Más kérdés, hogy az ilyesmit - sajnos - sokszor épp a férfiak bagatellizálják el. Elég csak arra gondolni, hogy ha férfi ellen elkövetett szexuális erőszakról adnak valahol hírt, akkor hemzsegnek az olyan kommentek (férfiaktól), hogy "Jaj, mindjárt megsajnálom", meg "inkább örülne neki". Ezzel persze nem azt mondom, hogy a férfiak hibája, hogy ilyesmi megtörténhet, hanem azt, hogy sajnos ilyen közfelfogás mellett elég nehéz megértetni az ostobábbjával, hogy ilyet ne csináljon, mert épp ugyanannyira nem lehet egy férfi nemiszervét megmarkolni a beleegyezése nélkül, mint ahogy egy nő bugyijába sem lehet belenyúlni a beleegyezése nélkül.

2014. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ide is leírom. Ha fordítva tetted volna fel a kérdésedet, már vagy harmincan csaptak volna a billentyűik közé. Ezt a kérdést elkerülik majd. Te mit gondolsz miért....? Igen és is így gondolom!
2014. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár napja ismertettek egy magyarországi bűnügyet a tv-ben, ahol a nő, 4 éven keresztül(!) erőszakoskodott egy férfivel!!

A férfi kétszer is bejelentette a helyi rendőrségen, de kiröhögték és elhajtották.


Kettős mérce!!

2014. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
35%

4 Te Magyarországon élsz amúgy? Ha én (nő vagyok) lemegyek a diszkóba és valaki rámarkol a p...námra, abból ebben az országban soha nem lesz bírósági ügy, legfeljebb egy csattanós pofont adhatok neki, ez fordított esetben is megtörténhet. De a férfiak és a nők között van egy olyan alapvető különbség, hogy a nők kevésbé erőszakosak legalábbis szexuális téren, nem úgy ismerkednek, hogy rácsapnak a pasik seggére.

Továbbá egy férfit nem annyira egyszerű megerőszakolni, mert ha nem áll fel, akkor nem áll fel, egy nőt viszont bármikor simán meg lehet erőszakolni. Mindkét esetben büntetendő a szexuális erőszak egyébként, ha tényleg szexről van szó és nem tapizásról.

A kérdező története pedig nettó hülyeség, ő maga is írja, hogy lehet, hogy az illető hölgy férjéről volt szó, hát szerintem a férjem farkára bármikor rámarkolhatok, ő sem kér engedélyt tőlem, hogy hozzám érjen, furcsa is lenne.

2014. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!