Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő, aki férjes és családos...

Egy nő, aki férjes és családos ember szeretője, bevallaná a felelségnek, hogy vele csalja a férje? Tegyük fel a feleség rájött és megkérdezné a nőt, mert ismeri is.

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 23:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%
Azt kell mérlegelned, jót tenne-e neki, ha megtudná. Ne a saját kényelmed nézd, mert a becsületed már eljátszottad. Szituációtól is függ, de ne legyél önző.
2010. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
bocsi, de én a felelség vagyok. Tehát a lényeg, hogy érdemes-e próbálkoznom, vagy valószínű, hogy tagad ő is, akár a férjem.
2010. jan. 30. 23:28
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Biztos, hogy tagad. Aki képes az ismerőse férjét elszeretni, az egy mocskos k...a, mit vársz tőle?
2010. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%
Hát, ha tagadja is, tehát hazudik,a zt tuti észrevennéd rajta, hacsak nem körmönfont és megrögzött hazudozó
2010. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Lehet,hogy még neki állna feljebb,amiért gyanúsítod.
2010. jan. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Talán egyszer találkoztunk és olyan lenéző volt velem. Akkor még nem is sejtettem és nem is gondoltam semmit. Sosem voltam féltékeny, de történtek dolgok és rájöttem mindenre, csak nem tudom, hogy beszéljek-e a nővel, valahogy nincs gusztusom hozzá, de tudnom kell az igazat, mert beleőrülök ebbe a bizonytalanságba...
2010. jan. 30. 23:42
 7/26 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem biztosan nem vallana be neked a szereto, hogy vele csal a ferjed. A no inkabb jol kinevetve teged, ebben biztos vagyok!

Gondold csak el, ha kepes elmenni a ferjeddel annak ellenere, hogy tudja, hogy o csalados ember, akkor eleve milyen lelki vilaggal rendelkezik?! Szoval 1000 %, hogy a no nem vallana be neked! Max. akkor majd, ha elvaltok es a no sem lesz mar a szeretoje a ferjednek. Akkor majd lehet hogy baratnok is lesztek, de addig, amig a ferjeddel hempereg egy agyban, neked nem fog bevallani semmit.

2010. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

Ez sok mindentől függ.

Például ha ő is foglalt nem csak a férjed akkor lehet h nem ismeri be mégha igaz is, mert akkor az ő párja is megtudja. Vagy az is lehet h esetleg többet érez a férjed iránt, mint a férjed iránta és úgy van vele h ha beismeri nekd h van köztük valami akkor te majd elhagyod a férjed és neki szabad a pálya.

Attól is függ h hány éves. Egy érett nő lehet hogy mérlegel és úgy gondolja nem származik haszna belőle ha lebuktatja a pasit a feleségénél. Ha viszont fiatal kis csitri akkor lehet h szeszélyes és csak azért is bele akar rondítani mégjobban mindenbe.

Ha én lennék az akitől megkérdezed, és tényleg a férjed szeretője lennék, akkor két esetben mondanám meg hogy igen a férjed szeretője vagyok:

1. Ha tudom hogy rajtam kívül más szeretője is van és pont úgy átb*ssza az én fejemet is a hátam mögött mint a tiédet. Ez afféle női szolidaritásnak is nevezhető.

2. Ha tudom hogy a ti házasságotoknak már úgyis annyi, mert a férjed szerelmes belém és téged már nem szeret. és tudom hogy el akar hagyni hogy utána velem élhessen. Ebben az esetben nem lenne értelme tagadni.

Viszont ha én szeretem őt, de nem vagyok benne biztos hogy ő szeret engem és elhagyna téged értem akkor nem fűtenék be alá és letagadnám.

Leszögezem én soha nem kezdenék családos emberrel. Az egy dolog ha valakinek felesége van, de ha gyerekei akkor az már rohadt nagy gerinctelenség. Bár gyerekek nélkül is az.

Felvázoltam neked pár szituációt, lehet h te egyikben sem vagy. De mint látod az én véleményem szerint rengeteg minden befolyásolhatja a reakcióját.

2010. jan. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

A férjem nem akar elhagyni, tehát a szerető és én is kellenék neki, a gyerekünkkel. A nő pedig elég érett, egyedülálló anya és idősebb nálam jóval.

Tehát halott dolog :(.

2010. jan. 30. 23:52
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
De miert kell neki a szereto meg te is? Te mosod a ruhajat es fozol ra, a szeretovel pedig eltolti a szabadidejet??? Szerintem ne alazkodjal meg ennyire, hidd el hogy a gyereketek is megerzi hogy te boldogtalan es feszult, szomoru vagy!!!
2010. jan. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!