Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lenne érdemes tudatni...

Hogyan lenne érdemes tudatni szüleimet egy olyan dologról, aminek valószínűleg nem örülnénk? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy neten megismerkedtem egy olasz sráccal még 3 hónapja, aki jövőhéten jönni fog hozzám, most fogunk először találkozni. Ekkor fog biztosra eldőlni, hogy akkor most komolyodjon-e a kapcsolatunk vagy ne.

Szüleim tudnak róla, csak arról nem, hogy jönni fog. Nem rasszisták meg semmi ilyesmi, de amikor meséltem nekik róla, akkor eléggé vonakodtak tőle, mert jobb lenne egy olyan embert találnom, aki közelebb lakik. A távolsággal én is tisztában vagyok, de ezt most mindenképpen szeretnénk megpróbálni, maximum ennyi volt.


(18 vagyok ő pedig 22)


2014. dec. 3. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ejj, jön a Balotelli? Váffánculo!
2014. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Mivel 18 vagy, szerintem már elég érett ahhoz,hogy eldöntsd,hogy mit akarsz,és mit nem (ezt remélhetőleg a szüleid is így gondolják). Ha elmondod, max. húzzk a szájukat, de ennyi, mert már tudtak a kapcsolatotokról, és Olaszországból eljött csak hozzád :) ez inkább romantikus kéne legyen, mint rémisztő. Szerintem mondd el nekik nyugodtan (bár nem ismerem a szüliedet, de azért a leírásból úgy jött ki, hogy normálisak) és tartsd észben: 18 évesen azért már csak eldöntheted, hogy hova mész-hova nem, kivel ismerkedsz-kivel nem. Sok sikert ! :)
2014. dec. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

A 18 csak egy szám, az még nem jelenti azt, hogy elég érett

Szerintem a szüleidnek igaza van. De az is lehet, hogy ő életed szerelme, a jobbik feled.

Szerintem légy őszinte a szüleiddel!

Mivel nem tudhatod mit hoz a jövő, így a legjobb az őszinteség

2014. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%

Ez nagyon csodálatos! Ez nem mindennapi, szerintem is használd ki, és nagyon jó dolog hogy ilyen bátor vagy. Mondd el azt a szüelidnek amit ide is írtál. Hogy szeretnéf kipróbálni. Fontos hogy biztonságos helyen legyetek.

Istenem ez tényleg csodálatos, igazán.

Ne haragudj hogy ennyire fellelkesedtem, de szeirntem ez nagyon kedves történet és még bármi lehet belőle, és hát... szóval a srác olasz. <3 <3 <3 <3


Sok sok sikert, remélem jól lesztek, és ha nem is szerelmi kapcsolat, egy barát még lehet, akit bármikor meglátogathatsz Olaszországban. :)

2014. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is egyszerűen mond el, ha tudnak róla, hogy a neten ismerted meg, elképzelhető, hogy természetes dolognak fogják tartani, hogy meglátogat. Én a szüleid helyébe biztos örülnék neki.

Anno én is neten ismerkedtem meg a férjemmel, egy évig tartottuk így a kapcsolatot, Ő egészen Mexikóból repült, hogy személyesen is találkozunk.

2014. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen közölném velük,tényként.

“Anyu,apu hétfőn jön Xy Olaszországból.“

2014. dec. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát egyszerűen megmondod. Meg hogy tól-ig ne tervezzenek be neked semmit, mert nem fogsz ráérni. Esetleg megkérdezheted, hogy valamikor áthívhatod-e hozzátok, mondjuk ebédre vagy valami, hogy megismerjék egymást ők is.
2014. dec. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyesnek: az vaffancullo nem váffánculo...

A Balotelli meg simán egy fekete aki olasz csapatban játszik, mèg vèletlenün sem olasz.

Kèrdezö: melyik környèkröl jön a fiú?

2014. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legtermészetesebb módon mondhatod. Anyu, apu ! a fiú aki Olaszországban él, eljön Magyarországra meglátogatni, remélem szimpatikus lesz. Még te sem tudhatod mi lesz a vége, mert lehet hogy egyáltalán nem fogtok jól kijönni és nem lesz belőle semmi. Még fiatal vagy, szerintem nem kell mindjárt arra gondolni hogy férjhez mész hozzá. Ki tudja, nem biztos hogy ő el venne téged.Gondolom nem nálatok fog lakni, másodszor a nyelv is akadály lehet.
2014. dec. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Manó11 ***** válasza:
100%
szerintem is mondd el a szüleidnek. biztos nem fogják ellenezni a látogatást. aztán majd meglátod,hogyan tovább. a legjobbakat kívánom! ha nem jön össze,akkor se keseredj el. fiatal vagy még,találsz mást.
2014. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!