Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lenne érdemes tudatni...

Hogyan lenne érdemes tudatni szüleimet egy olyan dologról, aminek valószínűleg nem örülnénk? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy neten megismerkedtem egy olasz sráccal még 3 hónapja, aki jövőhéten jönni fog hozzám, most fogunk először találkozni. Ekkor fog biztosra eldőlni, hogy akkor most komolyodjon-e a kapcsolatunk vagy ne.

Szüleim tudnak róla, csak arról nem, hogy jönni fog. Nem rasszisták meg semmi ilyesmi, de amikor meséltem nekik róla, akkor eléggé vonakodtak tőle, mert jobb lenne egy olyan embert találnom, aki közelebb lakik. A távolsággal én is tisztában vagyok, de ezt most mindenképpen szeretnénk megpróbálni, maximum ennyi volt.


(18 vagyok ő pedig 22)


2014. dec. 3. 20:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Fúj, Négyes!

Lavórt kellett a laptop alá tenni, mert csorgott belőle a nyál. Bááá...


Állj a szüleid elé és tájékoztasd őket.

Egyébként én sem lennék boldog, ha a 18 éves lányom egy olasz csávóval ismerkedne és egyszerűen csak a távolság miatt. (Elviszi a pici lányom messzire?)

2014. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!