Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nagyon...

Van itt olyan aki nagyon fiatalon veszítette el a testvérét és nagyon-nagyon nehezen sikerült túltennie magát rajta? Mi segített?

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 13:54
 1/2 Huni6131 válasza:
elöször is részvétem, másodszor probáld elterelni a figyelmed, gondolom fiatal vagy ajánlani tudom a könyv olvasást.Ez egyentúl igylesz és belekell törödni nem szabad csüggedni!!
2014. dec. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 😢

nehezen dolgoztam fel mert egyedül voltam otthon 2kisgyerekkel..(férjen semmi terhet nem vett le a vàllamról..ugyanugy mint szülések utàn sem..máshoz megy anyos is segiteni de nekem semmi segitségem nem volt)

Aztàn beletörődtem :(

Amikor munkàt kezdtem szintén depis lettem mert férjem kintre kényszeritett nyelvtudàs nélkül..-itt viszont éreztem nem tudok nem vagyok türelmes a gyerkeimmel..ezt azota is bànom..nem ők tehettek rola hogy nekem otthon meg kinn is helyt kell àllnom segitség nélkül..

aztàn egy uj személy is padlora küldött ..annyi hülyeséget tettem visszaforditanàm az időt nem mennék kintre .. oda nem..

a hàzassàgomba van a hiba.. gyàva vagyok kilépni nincs hova menekülnöm.. egyszer akartam de beletörődtem mindaddig amig .. most meg szivok sorra követem el a rossz döntéseket..


Màr nem akarok semmi màst csak egyedül lenni a gyeremeimmel meg kutyàmmal..majd pshihologushoz is elmegyek..bàr vmi hipnozőr jobb lenne törölje ki az elmult 3évem.. mert a sorozatos gyàszt még ennél is jobban feldolgoztam.. szar alaknak tartom magam a rosz döntéseim tetteim miatt..az rmber miért a szivére hallgat??màr kiöltem magamból mindent..elmegyek pszihologushoz segitsen ujbol jo anya lenni aki boldog..aki régen voltam..aki este takaritott nappal csak a gyerekkel jàtszott. A legszebb éveiket veszitem el mert hülye voltam..van élet tàrs nélkül is màs boldogsàg..ha kell szedek majd gyogyszert is.. bàrcsak soha nem külföldre mentem volna dolgozni.. a sors velem kicseszett..

nem érdekel az életembe a tul sok véletlen .. mindent felejtenem kell ha kell..-most màr tudom kell a pszihodoki..lehet az is elég ha kibeszélem magambol..a régi énem akarom..aki tàrsasagànyba is boldog volt volt élete a gyerekeinek élt..

2014. dec. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!