Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor lebukott a férjetek,...

Amikor lebukott a férjetek, hogy szeretője van, megkerestétek a szeretőt?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 06:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
-a világ legnagyobb butasága ,ilyenkor a szerető okolása,megkeresése,megtépése,csak magadat égetnéd vele
2014. dec. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem:-)))Tudtam mi a neve, lattam egyszer amikor meg nem tudtam h szeretok de bennem van egyfajta meltosag, azaz nem megyek le egy ilyan szintre ahol nekem valami leszedalt szeretovel kene beszelnem.


Szamomra ez lealacsonyodas. Nem hibaztatom a not, de nekem a ferjemmel volt elszamolnivalom, es nem kommunikalok holmi szeretokkel, szimplan nem az en szintem es nem az en dolgom:-))

2014. dec. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Minek? Repülne magától is :)


Legalább több mani marad nekem, én keresek többet, de hogy meg is csaljon???? kit érdekel kivel??? Pakoljon, és menjen hozzá. Én nem fogok sírni egy szemét pasi miatt sem. Ha te igen, akkor udv, a vesztesek klubjában :)


Szeretőt megkeresni?? Hülyének nézel?? Ennyire nem alázom meg magam. Pasi kirúgva, ennyi elég.

2014. dec. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes, ha kiteped a haját sem lesz jobb.

Sőt, ha éppen lenuktatod, sokkal megalázóbb ha a nőn keresztül nézel. Szerintem.

2014. dec. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt, onnantól a férjemet sem kerestem, csak a válással kapcsolatban.
2014. dec. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Nem, igaz, csak komoly kapcsolat volt nem házasság, de akkor sem láttam értelmét.

A párom úgyis tuti neki is lehazudott mindent az égről. A csaj tudta, hogy vagyok, aztán kiderült, hogy akkor miért volt mindig kifogás a haveri( nem baráti) társaságba, ha menni akartam, hogy miért ne) hiszen úgy megcsinálta,mhogy azt hitték nem vagyunk már mi sem együtt..

Aztán volt a könyörgés, hogy nem is űgy van..

Aztán meg 7 évvel később a menyasszonya!!! mellett is bepróbálkozott volna nálam ( kényszertalálkozás van, mert középiskolai osztálytars)


Szóval tök nincs értelme megkeresni a szeretőt, max ha tudja az ember, hogy őt is nqgyon átvágják..

A legtöbb esetben a szerető is áldozat

2014. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
51%

Vagy éppen lesz.arja, hogy van barátnő. Valahol a szeretőt is meg lehet érteni, nem az ő dolga a pasi családját egyben tartani.

Persze ezt általánosságban mondom

2014. dec. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hülyeség megkeresni a szeretőt.Mégis mit mondana.Azt nem vallaná be hogy ő volt a csabító aki beletiport életekbe.Jönne a szokásos szövegekkel hogy két ember kell mindenhez.Ezek unalmas elcsépelt szövegek.
2014. dec. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Akkor felesleges megkeresnem? Ne beszéljek vele?

Nekem is kétségeim vannak, mert igazából bármit is mondana, nem változtat a tényen, hogy a férjem megcsalt.

2014. dec. 7. 11:48
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne keresd meg,semmi értelme.
2014. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!