Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire sűrűk az együttlétek...

Mennyire sűrűk az együttlétek a házaspárok között, ha az egyik félnek szeretője van és mondjunk szerelmes a szeretőbe?

Figyelt kérdés
Vagy ép mennyire ritkák? Már ha változik vmit az együttlétek száma...

2014. jan. 23. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk nekem még nem volt szeretõm, de szerintem olyankor hallja mindig a másik fél a legtöbbet, hogy fáj a fejem,vagy jajj de nehéz napom volt ma.

Legfeljebb egyszer egy hónapban, de olyan is lehet,hogy nagy a vérmérséklet és többször egy héten.

2014. jan. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

Ha te vagy a szereto, akkor nyugodtan elhiheted, hogy kb ugyanannyit vannak egyutt, mint mas normal hazasparok :)

Azzal csak a baratnot etetik, hogy otthon nincs mar semmi evek ota.

2014. jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Vagy kevesebb agy pont hogy a csaló fél túlkompenzál,még az egérlukat is megb.a.s.s.z.a
2014. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Miből gondolod, hogy szerelmes beléd?
2014. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Vagy nagyon kevés, vagy nagyon sok.

Mindenképpen eltér a megszokottól.

2014. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Az én tapasztalatom az, hogy pont ugyanannyi mint szerető nélkül. És igen, csak a szeretőt szokás áltatni, az otthon nincs szex szöveggel. Dehogy nincs.
2014. jan. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%

Egy ember ha állít valamit, akkor azt tudja legalább megmagyarázni:D


Ha valaki azt állítja, hogy szerelmes belé egy faszi, azt simán megtudja indokolni. Csak az nem tudja megindokolni, aki úgy véli, hogy szerelmes a faszi, vagy az aki csak el akarja hinteni ezt as szöveget, a valóságban meg ki van vágva.

2014. jan. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
12%

Egyébként kedves minuszolgató, tudok olyan pasiról akinek a neje nekem mondta, hogy a faszi nem nyúlt hozzá már fél éve, és ő már észre vette, hogy szerelmes belém a férje.Igaz, tudtam róla, hogy van szeretője a nőcinek.


Ez igen, ez hihető, de a te verziód az egy koholmány kedves:D

2014. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És mennyire sűrűk az együttlétek a házaspárok között, ha nincs szerető a képben? Vagy szerinted ez egy konkrét szám, amitől senki nem térhet el? Vagy nincsenek változó időszakok, pl gyerek születik vagy külföldre jár a férj? Van értelme ennek a kérdésnek így konkrétan?
2014. jan. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
9 Heti 2 az a normális és átlag, minden több éves házasságban:)
2014. jan. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!