Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A féltestvéremnek a testvére...

A féltestvéremnek a testvére nekem ki?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A féltestvéred, ha az egyik szülőd közös.
2014. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Féltestvéred testvére neked senkid, mivel sem apád sem anyád nem közös. Ő csakis a féltestvéred testvére..
2014. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
2-es dehogy! ha a kérdező féltestvérével az egyik szülejük közös,akkor a féltestvérének az édestestvérével ugyanazok a szüleik,tehát ha én vagyok mondjuk,és a szüleink apa és anya ,és a féltestvérem anyja az én anyám is.akkor a féltestvérem testvérével is közös az anyánk,szóval szintén a féltestvérem ő is.
2014. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Segitek harmas: szuloparnak gyereke szuletik, szulok A es B. A gyerek legyen Jozsi. Szulok elvalnak, uj partol minkettonek szuletik egy-egy gyereke, Peti es Bela. Mindketten feltestverei Jozsinak. De egymasnak NEM rokonai.

Jozsi szulei: A,B

Peti szulei: A,C

Bela szulei: B, D


Szoval Peti es Bela mikepp feltestverek?

2014. dec. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pontosan fogalmaztál? Mert a féltestvérednek és az ő testvérének ugyanazok a szülei, ergo neked is a féltestvéred.


Viszont ha a féltestvéred féltestvére, akkor neked senkid.

Nálunk van ilyen, úgy emlegetem, az öcsém fiatalabb/idősebb nővére. :)

2014. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

4#! De itt az volt a kérdés hogy a féltestvérem édestestvére,nekem kim?!


tehát a féltestvérem és annak az édestesvérének a szülei ugyanazok,tehát A és B!


nekem a féltestvéremmel csak az anyánk közös,de mivel nekik UGYANAZOK a szüleik,így akivel az anyánk közös,az a féltestvérem testvére is!

2014. dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy féltestvérem aki apáról testvér. A féltestvéremnek van egy bátyja aki anyáról testvér. Viszont nem apám az apja. Így hozzám semmi rokoni szál nincs, de a féltestvéremhez van, ugyanis nekik közös az anyjuk.

Szóval féltestvér testvére nem mindig közös szülőtől van.

2014. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 12:59

Hol olvastad, hogy "édestestvér"???

Mert én ezt sehol nem látom. Csak annyit, hogy FÉLTESTVÉREM testvére.

2014. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha a féltestvéred féltestvére, valszeg senkid. Nálunk pl, így van : nővérem féltestvérem, anyukánk közös. Az ő apja újraházasodott, született még 2 lánya. Az a 2 lány nővérem féltestvére, de nekem semmi közöm sincs hozzájuk. Nincs ebben semmi bonxolult, csodálkozom, hogy egyeseknek problémát jelentett ezt megérteni, de lehet csak nekem egyszerű, mivel tapasztalt vagyok e téren.
2014. dec. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Jó,én nem vitatkozom!ennyi erővel akkor ha féltestvér is lehet akkor a féltestvérem féltestvére én is lehetek!gondoltam ha nincs kihangsúlyozva a testvér szó általában édes jelent de nekem ÉDESmindegy!
2014. dec. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!