Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tortenik akkor ha a gyereke...

Mi tortenik akkor ha a gyerekeimet kiveszem az iskolabol, atirtam egy masikba?

Figyelt kérdés
A gyerekeim anyamnal vannak nem adja vissza a birosagon azt mondtak nalam vannak elhelyezvel 5 eve elvaltam abba az iskolaba viszem ahova akarom.Nem mertem megkerdezni mi tortenik ha nem adja vissza akkor sem anyam oket.Azt tudom nem jarnak iskolaba elveszik csaladit.De utana kimennek anyamhoz azt elviszik a gyerekeimet onnan?Kerdes hova?Hozzam hozzak vissza?

2014. dec. 8. 11:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Allando lakcim szerinti iskola iratnam.Korzetisbe.
2014. dec. 8. 11:34
 2/13 Kései Sirató ***** válasza:

Ha nálad vannak elhelyezve, a rendőrséggel is haza vitetheted őket. Édesanyád nem enged be, nem tudod őket elhozni?

Igen, jó lesz a másik iskola, ami lehetőleg hozzád van közel, anyádtól távol.

2014. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mi az, h nem adja vissza őket? Rendőrséggel hozasd el őket oszt jónapot!

Komolyan nem értem az embereket...

2014. dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De nem hozzak haza a rendorok nekem

Ok nem foglalkoznak semmivel.

Ha en kinyirnam az anyamat meg az sem erdekelne oket..

2014. dec. 8. 11:53
 5/13 A kérdező kommentje:
Apam reszegen agyonvert anyam egrecerozta azzal se foglalkoztak a rendorok.
2014. dec. 8. 11:55
 6/13 anonim ***** válasza:

Már elnézést, de nem ártana, ha megpróbálnál rendesen fogalmazni, mert sem a kérdésed, sem a további kommentártjaid nem érthetöek.


Ha a gyerekek nálad vannak elhelyezve, akkor miért nem veled élnek?

Miért vannak anyádnál, és milyen alapon járatja ö öket iskolába, illetve tartja öket magánál?

Eleve hogy írathatta be öket bárhová, ha te vagy a gondviselö?

Hány éves vagy - mert igen éretlennek tünsz.


Ha tényleg nálad vannak elhelyzve, akkor összecsomagolod öket és viszed magadhoz. Iskolába oda járnak, ahová te beíratod öket, és nem a nagyszülö dönt.

2014. dec. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet hihetlenek tunik.Anyamat az iskola okirat hamisitasert is felakarta jelenteni.Allahamisitott papirokat
2014. dec. 8. 12:12
 8/13 A kérdező kommentje:
Allairt az o neveben.Mintha o gyamja a gyerekeimnek.Egy csomo papirt iskolaba bent voltam a gazdasagin mondtak okirat hamisitas.
2014. dec. 8. 12:17
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyszerű: iskolában amikor végeznek a gyerekek, hazaviszed őket magadhoz. Ha pedig elviszi őket szó nélkül, minden egyes esetben jelented a gyerekek eltűnését a rendőrségen. Ha sokszor megismétlődik feljelentést teszel ellene. Iskolában megmondod és kifejezetten megtiltod, h nem adhatják ki őket anyádnak.

A gazdasági irodát meg bíztasd, hogy tegyenek ellene feljelentést, mert még rosszabbakat fog tenni csak később, ha nem állítják le.

2014. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

már múltkor is feltetted ezeket a kérdéseket.

olyan nincs, hogy a rendőrség nem foglalkozik ezzel.

ha a falusi rendőrbácsi lesz-rja,

akkor menjél el a városba vagy a megyeszékhelyre.

olyan nincs, hogy ezt hagyod.

2014. dec. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!