Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire egészsége...

Szerintetek mennyire egészséges ha egy párt a munka köt össze és a férfi a nő főnöke? Tapasztalatok? Mennyire jó a cég ügyeit a magánélettel összekeverni?

Figyelt kérdés
31/N
2014. dec. 10. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Én voltam ilyen helyzetben. Nagyon jól működött, hiszen sokkal jobban ismertük egymást, mint egy sima főnök-beosztott. Az is jó volt, hogy napközben is láthatjuk egymást, nemcsak otthon, munka után. Élveztük nagyon. Szerettünk együtt dolgozni is.

Viszont amikor vége lett a kapcsolatnak, akkor jöttek a problémák. Kihatott a munkára is. És végül másik munkát kellett keresnem.

2014. dec. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Magyarul hosszú távon nem fentartható,mert ha elmész vagy az egyik elmegy,akkor meg az okozhat gondot.
2014. dec. 10. 08:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez azért ember függő. Biztosan van olyan, aki normálisan tudja kezelni ezt szakítás után is. Én is tudtam volna ugyanúgy normálisan dolgozni vele. De ő nem. Mondjuk ebben az is benne van, hogy én akartam szakítani. Aztán amikor zsarolni akart olyanokkal, hogy kirúg, ha el merem hagyni, akkor nyilván tudtam, hogy ebből már sose lesz normális munkakapcsolat és el kellett jönnöm. De nem hiszem, hogy mindenki ilyen állattá változik át :)
2014. dec. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig tartott ez a kapcsolat?
2014. dec. 10. 08:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Nővérem 15 éve így jött össze a férjével. Tipikus főnök-titkárnő kapcsolat. Nem szoktak panaszkodni, hogy probléma lenne az irodában köztük. Szerintem egyén függő hogyan tudják kezelni. De pozitívumai is vannak, ha el kell mennie nővéremnek valahová,akár gyerekek miatt, akár fodrászhoz, nincs belőle probléma
2014. dec. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4: 9 évig
2014. dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Anyukám a mostohaapukám főnöke.

Munka közben jöttek össze (a szüleim válása után 10 évvel, még mielőtt rosszat gondolnátok). 13 éva vannak együtt és dolgoznak együtt, nincsen semmi problémájuk, nem keverik össze a cég ügyeit a magánélettel, a munkahelyen dolgoznak, a magánéletüket meg otthon élik.

2014. dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem a fönököm, 25 éve van ez a helyzet. Eddig nem volt belöle semmi gond, a munkahelyen úgy viselkedünk, mintha csak fönök-beosztott viszony lenne köztünk (mármint nincs magán probléma megbeszélés, nincs puszilkodás, vagy egyéb intímebb dolog), jó munkatársként beszélünk egymással, és úgy is jön át a többeiknek is.


Otthon viszont nincs fönök-beosztott szerep, hanem egyenrangú párkapcsolat.


Eleinte nehéz volt a két területet különtartani, idöközben jól megszoktuk. Ennek ellenére nem megszokott és nem feltétlen megfelelö a legtöbb párnak, éppen a két kapcsolat elválasztása miatt. Illetve ha valahol szakítanak, akkor utána majdnem lehetetlen a normális együttes munka.

2014. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nàlunk is ez van, igaz még nem olyan régota, hogy a férjem a fönököm.Nekem sincs semmi bajom ezzel, nagyon jol kijövünk, plusz én is elmehetek mindig, ha valami van.
2014. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!