Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férjem 58 Én 31 éves vagyok....

Férjem 58 Én 31 éves vagyok. A Férjem kerekesszékes. De van már két gyermeke, az előző házasságából. Es most szeretnénk egy közös gyermeket. Ja még annyi hogy Én egészséges vagyok. Szerintetek lehet még gyereke?

Figyelt kérdés

#gyerek #férfi vállalhat
2014. szept. 15. 06:49
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Kamu!
2014. szept. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Te tényleg ilyen hülye vagy amúgy?
2014. szept. 15. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez attól függ, van-e erekciója. Nem sok mindent árultál el a betegségéről, ha pl. azért kerekesszékes, mert hiányzik a két lábszára, akkor igen, lehet. Ha azért, mert a gerincvelője sérült, akkor valószínűleg nincs erekciója. Szóval ezt mi honnan tudhatnánk?
2014. szept. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Heine-Medines. 1,5 éves korában bénult le. Meg van Neki Mindkét lába.
2014. szept. 15. 08:46
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
De a kérdés, hogy erekciója van? Mióta megnemzette a két gyerekét, bármi előfordulhatott. Csak a lényeget hagyod ki a mondandódból. Ha van erekció, lehet gyerek.
2014. szept. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van persze. Két egészséges gyermeke van. Már 20 éve.
2014. szept. 15. 10:37
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A válasz, valószínűleg igen, lehet gyereke.
2014. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát most komolyan: ha a törvényes férjed, akkor nemi életet is éltek bizonyára, akkor tudod és látod, hogy van magömlése, ergo meg tud Téged is termékenyíteni. (ha a spermaszám ok) Tehát a logikus válasz, lehet gyereketek! Én is elmúltam ötven, de még a legyet is röptében!
2014. okt. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Él még?
2023. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!