Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Rendszeres szexuális életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendszeres szexuális életet elő egészséges potens férfi, hogy bírja ki 1 évig szex nélkül ha nem csalja meg a párját? Ok:terhesség vagy betegség.

Figyelt kérdés
Én nőként nem tudom,hogy bírnám ki.Azt szokták mondani,hogy minden agyban dől el. Hiába mondom magamnak,hogy ennyi szexet nem szeretnék,de ha kívánom attól nem múlik el a vágyam.

2014. aug. 23. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kibirja mindenki, ha ki akarja bírni, mert szereti a másik embert.
2014. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
100%
nonstop veri
2014. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
orális szex. terhesen meg lehet dugni egyébként
2014. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Terhesség esetén sok alternatíva van, csak az asszonyon múlik, betegségnél meg marad a recska.....
2014. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

ma 20:43!


Nem a nő tiltakozik,hanem a férfi nem akarja a gyerek miatt.Semmilyen szexet terhesség alatt.Ha beteg lenne alap.

2014. aug. 23. 20:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiverem és elmúlik a vágyam. Legalábbis egy időre. Aztán megint kiverem...
2014. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Épp akartam írni...: ott a kezed, nem disznóláb! Bár a végén elég disznó. :)
2014. aug. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a férfi nem akarja az sem jó.... Pszichológiai háttere van a dolognak aminek irodalma is van, utána lehet olvasni. A lényeg hogy tudat alatt már inkább anyának tekint, nem szexpartnernek. Tényleg érdemes utánaolvasnod, esetleg egy szexológussal megvitatni.
2014. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez csak felfogás kérdése. Én örülnék ha lenne párom, nemhogy megcsalnám érted...
2014. aug. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

tegnap 21:25!


A kérdés nem engem érint.

Arra a férfira aki örül,hogy van partnere nem vonatkozik.

Annak könnyű megtenni aki nem kell másnak(bocs ez a valóság).

De akit körül rajzanak a nők mert mindenkinek kellene az,hogy áll ellen?Sajnos sok nőt nem érdekel,hogy a pasi nős-e.

2014. aug. 24. 11:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!