Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnek ilyen ultragáz...

Hogyan lehetnek ilyen ultragáz szűlök hogy jó pofát vágnak ahhoz hogy a törtető lányuk házas, gyermekes férfival van együtt? Ez most komoly?

Figyelt kérdés
Egy ismerőssel van ez,ő mesélte.Egyszerűen nem tudom megérteni hogy lehetnek ennyire siker orientált törtető emberek,akik még azt is elnézik a lányuknak hogy egy ri..banc.Úgy élik életüket mintha mi sem történt volna.A szülők is úgy viszonyulnak hozzájuk mintha teljesen "tiszta" kapcsolatuk lenne.A férfinek felesége,gyereke van.Ez normális dolog manapság és ennyire elfogadott?
2014. dec. 10. 11:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Te nem làthatod, mi folyik a falak között.Az is lehet, h valojàban nagyon dühösek emiatt, de idegenekkel szemben nyilvàn nem fogjàk a lànyukat pocskondiàzni.
2014. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
A te férjedről van szó? Én ezt nem élném meg sikerként, de mivel a lányuk gondolom elfogadják a helyzetet, és gondolom a férfit sem kellett noszogatni. De ilyen ez az élet senki nem lehet biztos semmiben.
2014. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ismerem a szüleit is,szerintem nem zavarja őket.Kinézem simán hogy még díjazzák is.Én elásnám magam,ha a lányomból egy majdnem hivatalos ku..rvát csináltam.A szülei azt mondják megérdemli a sikert,mert sokat tanult.Na de ilyen áron?Számomra ez felháborító.Még ha nem lenne együtt a feleségével,akkor is nagyon gáz lenne az a tudat,hogy szétszedtem egy családot.
2014. dec. 10. 11:19
 4/25 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem sem érdemes ennyire mások dolgaival foglalkozni, nem tudhatod, hogy mi van a háttérben.

Ha ennyire nem csinálnak titkot belőle, akár az is lehet, hogy csak papíron házas a férfi és a felesége is tud arról, hogy a férjének már más van.

Nem kell mások dolgába beleszólni.

2014. dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező te alapvető dolgokkal nem vagy tisztában, k**** az aki pénzért szexel. Hogy jön ide az amit elért az életben a nő? Tudod hibáztathatod a nőt de nem tudsz magadhoz kötni egy férfit sem akinek nem kellesz.
2014. dec. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Tisztázzunk valamit,én nem vagyok éríntett a dologba,akkor nem így tettem volna fel a kérdést,hanem vállalnám így anonym.Egy ismerős van ilyen helyzetben.

Rendben a ku..rva az kicsit túlzás volt valóban.Akkor maradjunk a ri..bancnál.Nekem ez felháborító,a férj a közösségi oldalán ott vigyorog a gyerekeivel,feleségével.Szánalmas..

2014. dec. 10. 11:26
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem szokványos, de gyakori. Kettőn áll a vásár, nemcsak a csaj a hibás. A szülők nagykorú lányuknak ugyan hogyan szólnának bele az életébe. Lehet nem akarják, hogy rossz legyen a kapcsolat. az élet nagy színház, és nem te vagy a bíró.
2014. dec. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%

Annak nem sok köze van a k*sághoz, hogy EGY házas, gyerekes emberrel él együtt, ez a körülményektöl függöen legfeljebb nem tiszteséges dolog.


De azt nem tudod - a válaszolók meg végkßépp nem, hogy a férfinek melyik kapcsolata min alapul, mert sok olyan eset van, amikor a házasság csak anyagi okok miatt nincs felbontva, de már régen nem élnek együtt a házastársak.


Emellett ha egy felnött "gyerek" együttél valakivel, abba a szülöknek semmi beleszólása sincs, egy a "gyerek" magánügye.


Emellett az, amikor valakinek évente új kapcsolata van, semmivel sem "tisztább", mint ez, amit felhozol.


De ettöl függetlenül NEKED MI KÖZÖD ehhez az egészhez?!?!?!!? Mert amennyire fel vagy pörögve, az a valószínü, hogy érdekelt vagy az ügyben.

2014. dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%

"A szülei azt mondják megérdemli a sikert,mert sokat tanult."



EBBEN tökéletesen igazuk van, viszotn nem tudom, mi köze az elért sikereknek ahhoz, hogy akivel együtt van, az házas vagy független?


"Na de ilyen áron?Számomra ez felháborító."


Mégis mi ABBAN a felháborító, hogy egy nö sikeres? Meg mi köze a sikernek, amit TANULÁSSAL elért ahhoz, hogy valaki szeretöje? EZ miért "ILYEN ÁRON" - a kettönek semmi köze egymáshoz!!!!


"Még ha nem lenne együtt a feleségével,akkor is nagyon gáz lenne az a tudat,hogy szétszedtem egy családot."


EGYETLEN szeretö sem SZED SZÉT egy családot, ahol a férj szeretöt tart, ott VAGY a férfi értékrendjevel van eleve gond - és akkor idövel talál valakit magának, de nem ez az illetö az ok, VAGY a "család" eleve nem müködik családként és ebben az esetben SEM a harmadik a hibás a család szétesésében.

2014. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

ma 11:31


Valóban semmi közöm hozzá,ez igaz.De számomra ez undorító.

Egyébként meg nem gyanús hogy azért lett sikeres,mert pl a férfi anyagilag támogatja és mert gazdag?Nagyon sok a véletlen egybeesés.

Nyilván ha a pasi egy kőmüves lenne,akkor egyből lebeszélnék róla a szülei,de mivel van mit a tejbe aprítani és kapcsolatokkal rendelkezik így nyilván van benne potenciál így már elnézik neki.

2014. dec. 10. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!