Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kényszeríthetnek arra, hogy...

Kényszeríthetnek arra, hogy pszichológushoz menjek? 15l

Figyelt kérdés
Az osztályfőnököm,meg szüleim is elakarnak küldeni pszichológushoz a barátnőm mondta,hogy furán viselkedek de én nem akarok el menni mert nincsen semmi bajom de ők meg nem hagynak békén hogyan kerüljeme el a pszichológust?
2014. dec. 13. 22:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha a tanárod, szüleid és barátnőd szerint is fura vagy, akkor tuti, hogy van valami bajod. Úgyhogy menjél csak el szépen a pszichológushoz!
2014. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
37%

Kötelezni nem kötelezhetnek.

De miért vagy fura? Milyen szempontból?

2014. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
58%
Nem tudom,miben mutatkozik meg a furcsaság,amiről az otthoniak beszélnek és nem akarok lelki fröccsöt adni,de ha szeretnéd,beszélhetünk. Ugyanúgy 15éves lány vagyok és ha nagyon ellened fordulnak,akkor
2014. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Ugye tudod, hogy semmi sem történik ott? Csak dumáltok egyet, akár arról is, hog ynem akarsz ott lenni, aztán annyi? Nem gyógyszereznek, nem vizsgálnak, meg semmi. Amúgy meg lehet, hogy egy jó fej emberkét fogsz ki, és alaposan elpanaszolhatod magad neki, hogy a környezetedben mindenki egy idióta. Segít levezetni a stresszt. Károd nem lesz belőle, szerintem manapság az emberek 80%-ra ráférne egy jó pszichológus.
2014. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Bárki írhat nekem ha akar,hosszú lenne ezt most leírni hogy mindenki szerint miért vagyok "fura".Időpazarlásnak tartom és mivan ha aztán bekerülök aztán majd az elmeházba??
2014. dec. 13. 22:55
 6/26 anonim ***** válasza:
97%

A pszichológus nem pszichiáter. Sajnos sokan azt hiszik, hogy pszichológushoz is azok járnak, akiknek valami "bajuk" van. Ez marhaság. Én pl. azért mentem egyszer pszichológushoz, mert sok dolog foglalkoztatott és egy kívülállónak el akartam mondani.

Szerintem menj el, semmi bajod nem származhat belőle, csak előnyödre válhat. Csak beszélgetni fog veled.

Elmegyógyintézetbe a súlyos mentális betegek kerülnek, te nem fogsz. Nyugodj meg!

És tényleg menj el:)

17/L

2014. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

dehogy kerülsz... :D

az utolsó válaszoló jól írta, csak beszélgettek, semmi több

2014. dec. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát ha lesz időm lehet hogy megpróbálok elmenni de már most félek tőle:$
2014. dec. 13. 23:13
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

nincs mitől félni :)

nem fognak bántani, bezárni, nem gyógyszereznek be, nem szúrnak beléd semmit, csak beszélgetni fogtok

2014. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Tudom,de ha egy pszichológus is azt mondja hogy bajom van és elküld pszichiáterhez?Én nemtudom mennyire vagyok súlyos eset de rossz hogy mindenki azt hiszi hogy bekattantam..
2014. dec. 13. 23:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!