Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel nagyon megbántottam a...

Ezzel nagyon megbántottam a férjem? Nem ez volt a szándékom, de nem nagyon ért meg.

Figyelt kérdés

Lassan négy hete született meg a második lányunk.

Megmondom őszintén én már második gyerkőcöt sem akartam.

Az első terhesség is nagyon megviselte a testem. Azzal nyugtatott mindenki hogy a második teljesen más lesz. Igazuk volt.

Az első terhesség amolyan "pokoltornáca" volt, de a mostani inkább olyan harmadik bugyor.

A császármetszésről ne is beszéljünk...

A lényeg, hogy a férjem pár napja elkezdte mondogatni, hogy pár év múlva jöhetne még egy.

Ma délután is feldobta a témát. Gondoltam ideje rövidre zárni, kijelentettem, hogy a nagy pacikukit, én többet nem szülök, nincs az a magasabb entitás!

Azzal érvelt, hogy a picit is hogy szeretem, pedig nem akartam.

Végül azt vágtam hozzá, félig viccesen, hogy "tudod mit? Neked lehet még gyereked, de nekem már nem lesz több!"

Erre bevágta a durcit.

Pedig szerintem nekem van okom megsértődni,mert kicsit olyan ez, mintha letojná az én részemet a dologban.

Mert amihez neki egy orgazmust kell hozzáadni, az nekem majd' 40hét pokoljárás.


2014. dec. 14. 22:18
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
40%

"Mert amihez neki egy orgazmust kell hozzáadni, az nekem majd' 40hét pokoljárás."


Ezzel a kijelentéssel te az ő részét nézed le az egészben. Gondolom részéről sem addig tart a gyereknevelés hogy egy orgazmus...

2014. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
79%
Első, nem is a nevelésről volt szó, hanem a terhességről. Abban tényleg csak annyi a része.
2014. dec. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
72%
Majd megbékél.
2014. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
19%
Téged már elvenni sem lett volna szabad.
2014. dec. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:

Hát ezt most nem tudtad jobban. Mert tényleg a terhességről van szó. Abban pedig istenigazából mennyi része van a férfinek? Ott az elején vadul egyet, de utána nekem van folyamatos hányingerem, szédüleésem, csont és ízületi fájdalmam, felborult hormonháztartásom, isiászom, evészavarom, refluxom, és a végére bejött egy kis epepangás is.

És akkor még nem nyiszálták szét a hasam

2014. dec. 14. 22:39
 6/50 anonim ***** válasza:
80%
Látod a házasság is olyan, mint az élet kicsiben, vannak megoldhatatlan problémák és feszültségek. Nem bántottad meg a férjed, csak szembesítetted azzal, hogy az ő vágyaival szemben állnak a te "megpróbáltatásaid". Most ezzel ne sokat foglalkozz, inkább örülj annak, hogy a férjed szeret téged és a gyerekeiteket is és nyilván nagyon jó apjuk lesz mindvégig. Férjed valószínűleg egy fiúra is vágyna, ami színesítené a családot.
2014. dec. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

4.

Miért is?

Kifejtenéd, kérlek?

2014. dec. 14. 22:42
 8/50 anonim ***** válasza:
50%

Hát, a gyerektervezést a házasságkötés előtt kellett volna megbeszélni. Vagy benned azóta változott ez meg? Én nem mondom, hogy egy álom a császár, nekem is volt kettő, az első szövődményes, amiből sosem fogok felgyógyulni teljesen, de ez nem tartott vissza a 3-ik baba vállalásától. A sima szülést sem mondanám könnyűnek.

Persze mindenkinél más, van aki gyorsan komplikációmentesen túl van rajt, meg vannak ilyenek mint mi, akiknek nem adják könnyen. Én a terhességeket nagyon élveztem, imádtam pocis lenni, érezni, ahogy bennem növekszik egy kis élet, akiket már akkor imádtam, amikor megláttam a 2 csíkot a teszten.

Első babáddal is császároztak? Mi volt annyira szörnyű a terhességekben neked? Ezt csak ti ketten tudjátok megbeszélni, más hiába ad tanácsot. Mondjuk a férjed részéről is butaság, hogy 4 héttel a szülésed után ilyenért durcáskodik. Ő mindig 3 gyereket szeretett volna? Kényszer hatására egyébként ne szülj többet szerintem, ha te magad nem vágysz rá.

2014. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 intrepid ***** válasza:
45%
#2! A feleség terhessége néha a férj számára is felér egy pokoljárással. A hisztik, hangulatingadozások, aggódás a babáért, a terhes feleség kimélése, az, hogy ezalatt gyakrabban kell látnia az anyóst, és még jó képet is vágni a hülyeségeihez....
2014. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
81%
Kedves 4#.Hát érdekes a hozzáállásod.A férjem mindkét szülésnél végig velem volt és azt mondta,hogy ha ezt neki kellett volna végigcsinálnia,akkor tuti nem lenne gyerekünk.
2014. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!