Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az olyan férfiak akiknek...

Az olyan férfiak akiknek gyerekük van sohasem lesz fontos a párjuk?

Figyelt kérdés
Mindig mindenkinek a gyerek körül forog az élet vagy hogy alakulnak az ilyen kapcsolatok? Nőként hogy áltok az ilyen ferfiakhoz?
2014. dec. 16. 17:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem a férfiak azok, akiknek fontosabb a gyerek a párjuknál, hanem a nők többsége. Ha gyereket szülnek, csak ő lesz az életük értelme, a párjuk csak pénzkeresésre jó.
2014. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Fontos a gyerekkel törődés, de az a férfi, aki nem találja meg az egyensúlyt a párkapcsolat és a gyerek között, azzal én nem kezdenék.
2014. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
És a másik véglet jobb? A múltkor hallottam egy általános iskolás gyerek apjától, hogy azt mondta a párjának, bármikor elmennek, ha unja magát. A kislány anyja dolgozott, az "apja" képes lett volna otthagyni, csak mert a babája unatkozott. Ez szerinted jobb?
2014. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
* a karácsonyi műsorról
2014. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Jo kerdes

de ez normalis hazassagban parkapcsolatban nem igy mukodik.

az a problema hogy a mostani helyzetben ha valki ternes, mar kivan zarva az egesz csalad, mert bocsi terhes vagyok es nenjojjenek latogatoba stb mert pihenek stb lerazas van.


Megszuletik a gyerek. Onnan tol kezdve ott a bejarati ajtonal belepni tilos, a baba nehogy beteg legyen ne jojjon akkor se senki sem,

hogyan erzi ezt a ferj: ugyanugy mint a rokonsag a tobbi csaladtag, no az aki kizarja a ferjet az eletunkbol, es mindig minden csak a babakorul forog a vilag. Sott ha van egy gyerek akkor mar hanyagoljak a ferjet, pl nem tudtam ma fozni mert nincs idom, nem tudok menni bevasarolni a picibel vagy epp hideg van stb....

sohesem ertetem meg az ilyen terhes noket, akik ennyire elvannak szalva hogy babas vagyok es gyerekem szuletett, hogy meg a ferjrol is megfeledkeznek. Es csodalkoznak ha epp a ferjj megcsalja? Hu de egy szemet pont most amikor mar gyerek van? Igen! Mert a feleseget mar elvesztette es csak egy anyukat latt mar otthol akit nem latsz mashogyan csak ugy hogy a gyerek a gyerek. 1 gyerektol megall a vilag, holott akkor lenne igazi csaladi harmonianam lenni mapukat is bevonni a gyerek ellatasaban. Napi 24 oraban a gyereket sem kell fogni, mert a gyerek nalokat atalszik enni ebred fel m3gbuffizteti, es pellus csere stb...de sok no nem hasznalja ki ezt az idot hogy ok akkor most a ferjemel foglalkozok, kicsit szeretgetem, àà nem akkor fogja a gyereket ha ne muszaly.

Regeben a noknek vo,t 2.3. Kis gyerekuk,es megis eltudtak vegezni a feladatukat gyerek mellet (tarcsas mosogep, kezel mosni, mosogatni,fozni, akik bideken laktak,meg foldet muvelni ks volt idelyuk) mostani anyukaknak, (automat gepel, mosogatogepel)sem tudjak megoldani!w

2014. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
A gyerek életre szóló elkötelezettség, felelősség. Olyan nincs, hogy megszűnik valaki szülőnek lenni. Olyan van, hogy felelőtlen, önző, nemtörődöm, tojik a gyerekére, kifizeti nagy duzzogva a havi párizsira valót, 2 hetente eltűri pár órára, és le van tudva a kölök. Ez lehet vonzó, értékes tulajdonság, jellem értelmes, érzelmileg, erkölcsileg nem nulla embernek/nőnek? És igen, akinek gyereke van, neki mindig ő legyen az első, és legfontosabb, mindig érezzen felelősséget iránta, legyen jó anyja/apja. Van élet válás után is, ha talál olyan társat valaki, aki képes ezt elfogadni, együttműködni, nem önző, nem azt várja, hogy csak őt ugrálja, ajnározza éjjel-nappal körbe a párja, képes elfogadni, szeretettel közeledni a gyerekéhez, megérteni, hogy ő a szüleihez, anyjához/apjához tartozik, a gyerekük, akit szeretnek, és aki az egyik legfontosabb ember az életükben. Ha képes elfogadni, hogy a gyerek anyját nem tudja sztornózni az életükből, mert a közös gyerek miatt kapcsolatban kell lenni a párjának vele, méghozzá ha lehet a legjobb kapcsolatban, a gyerek érdekében. Csak sok hisztis pitsa gyerekesebben viselkedik mint egy 3 éves, egoista a végtelenségig, rosszindulatú. Az ilyen kerülje a gyerekes férfiakat, ne másszon az életükbe, keressen szűz társat magának. Nem is értem, miért harcolnak feleslegesen évekig, évtizedekig sokan, és miért lepődnek meg, amikor gyerekét egyedül nevelő nők lesznek. Aztán jöhet az újabb kérdés, hogy az ő kis cuncimókusukat miért nem tudja apaként szeretni egy másik férfi, (akit esetleg az apja le sem xar) akinek esetleg még exe, gyerekei is vannak......húú, nem egyszerű az élet.
2014. dec. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
54%

Egyetértek a 6-os válaszolóval.

Nem arról van szó, hogy a párja nem lenne fontos, de aki gyereket vállal, akár házasságban marad akár elválnak, az felelősség.

Én is terveztem már sok mindent, pl esti kimenőt végre a gyerekek mellől, aztán persze az egyik pont akkor hányt és lázasodott be. A gyereket nem lehet szögre akasztani, ha hétvégén mondjuk fellépése vagy sportol és versenye van, akkor el kell vinni, az új partner pedig vagy megszokik vagy megszökik.

Nem arról van szó, hogy a gyerek a kiskirály és hozzá alkalmazkodik mindenki, de vannak olyan esetek, amikor hozzá kell alkalmazkodni. Ha délután még alszik, akkor az egész napos kirándulást úgy kell szervezni, ha lebetegszik akkor borul a terv, a kifizetett nyaralás, stb.


Ha pedig a gyerek nem jön ki az új partnerrel, akkor normális esetben egyértelmű, hogy ki lesz lapáton.

2014. dec. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Elég gáz szerintem, h az utolsó két valaszolo rommá lett pontozva...Két gyerekunk van és remekül működő hazassagunk...és most jön a csavar, ahogy írták előttem, ők a legfontosabbak és mindent felül tudnak írni. .ez pedig nem azzal jár, hogy egymást hanyagolnank vagy elszigetelve élnénk a világtól, de mióta ők vannak, fontosabbak a saját egonknal...és a mindig feltett kérdésre, h kit valasztanek a gyereket írnám, ahogy a ferjem is...és egyikünk sem tudna megbocsajtani a másiknak, ha nem így tennénk. .
2014. dec. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
A gyerek szerintem máshogy fontos, mint egy partner. Nem állítanék fontossági sorrendet a kettő között, mert normál esetben ugyanolyan fontosnak kéne lenni. Persze a gyerek felelősséggel jár, és sok odafigyelést, meg törődést igényel, de nem neki kéne irányítani az apja életét. Ha az apa talál egy normális nőt magának, aki elfogadja gyerekkel együtt, jó a kapcsolat meg minden, akkor azért a kapcsolatért is tennie kellene. Ez minden kapcsolatra igaz, rokoni, baráti, tenni kell érte mindkét félnek. És egy normális férfi érzi az egyensúlyt. Az nem várható el egy nőtől sem, hogy Teréz anya módjára teljesen önztelenül, egy számára "idegen" gyerek miatt vállaljon alárendelt szerepet, csak mert a gyerek, a gyerek. Az a férfi akinek ez lenne az elvárás, az inkább ne keressen maga mellé társat. A gyerek is ember, akihez alkalmazkodnak, és akinek alkalmazkodnia kell másokhoz, fontos az egyensúly. Természetesen pasiból van ilyen is, olyan is.
2014. dec. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Változó. Kezdetben a férj lelkesedik az új nő iránt szexuálisan, lehet h kicsit háttérbe szorulnak a gyerekek, aztán a nőnek egy halom olyan szerepet kéne ellátnia, vagy várnak el tőle amire ő nem vállalkozott, mert nincs gyereke. A gyerekek sok időt, energiát pénzt vesznek el a nőtől, ami a férfi rá fordíthatna, és fordítva is előfordulhat, amikor a nő miatt a gyerekek kapnak kevesebbet.

Csapatmunka..meg kell lenni az együtt, ésa külön magánszférának is.

A saját gyerekeiről a férjnek van joga dönteni.

Egy független és egy kötött életmódot kell összehangolni...gondolok itt a kötelességekre, meg a programokra, érdeklődésre. Lehet családként élniük, de lehet úgyis h mostapa megya barátnőjéhez , ugy mintamikor a gyerekek látogatják meg a barátaikat. a gyerekek mindent megszoknak, csak az ne legyen nekik káros. Mindig tudják, h apa szereti őket, bármikor ott van amikor kell.

a néni nem ellenség, csak ismerős vagy jó barát.

2014. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!