Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos egy nőnek...

Miért olyan fontos egy nőnek hogy keresztanya (is) legyen?

Figyelt kérdés

Jelen esetben a páromról van szó. Nagyon várta legjobb barátnőjének a kislányát,aki ma meg született.

Egésznap jó kedv, majd fel a facebook-ra ahol látja hogy egy ismerős már felrakott egy képet a címe: keresztlányommal.

Az ismerős amúgy a barátnőjének az unokatestvére.

Elvileg az unokatesó akart lenni a keresztanya, a pár pedig áldását adta rá.

A párom elég kedvtelen lett. Mindent amit tervezett már negatívan gondol rá. Mondtam neki hogy lehet ő lesz a keresztanya de a párom jobban fogja majd szeretni, és a kislány is őt. Normális? Mit lehet tenni?


2014. dec. 3. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Istenem, ez most komoly??? A barátnőd nem kicsit hülye p**csa.
2014. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andi80018 ***** válasza:
70%

Nem tom. Én nem akarok speciel.

Lehet a párod is gyereket akar inkább, nem?

2014. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barátnőd nagyon fiatal lehet. Értelmet vizionál olyan szavakba, amiknek önmagában semmi jelentőségük. Egy kapcsolat minőségét nem az határozza meg, hogy ő ismerős, keresztanya, feleség, anya vagy akármi, hanem hogy mivel tölti meg azt a kapcsolatot. Nem tudsz mit tenni, majd felnő.
2014. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem minden nőnek fontos, de a te párodnak úgy látszik, hogy igen. Bizonyára azért, mert már nagyon ketyeg neki a bébitikktakk - ahogy az unokáim szokták mondani. :)
2014. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán gyereket akar, csal ő se tudja? Vagy éppen tudja, csak téged nem "terhel" még vele?


Én pont lekakkantom, hogy a keresztanyja vagyok-e a barátnőm gyerekének, vagy nem: ugyanúgy kap tőlünk ajándékot, ugyanúgy látogatjuk, foglalkozunk vele, felajánljuk, hogy vigyázunk rá, mintha az lennék. Csak, mert szeretem a barátnőmet, és a gyerekét is. :)

2014. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy nincs gyereketek. Ha lenne, nem volna itt probléma. Az én barátnőm nem csak keresztanya szeretne lenni, hanem az a vágya, hogy róla nevezzem el az egyik lányomat. Mondtam neki, hogy a saját gyerekét úgy nevezi el, ahogy akarja. Az én barátnőm meg van róla győződve, hogy nem lesz saját gyereke, ezért szeretne annyira keresztanya lenni. 27N
2014. dec. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

miért olyan nagy dolog ez neki?

én se vagyok keresztanya, a testvéreim gyerekeit mégis imádom és szeretek velük lenni.

ő is tudja attól még szeretni a gyereket, és a gyerek is őt.

2014. dec. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!