Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek nektek mennyire...

Hölgyek nektek mennyire fontos hogy a férfinak legyen egzisztenciája? Jobban értékeltek egy olyan férfit, akivel amikor megismerkedtek, akkor még egy csóri és melletettek lesz belőle "valaki" és mindent megtesz azért?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 12:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
27%

A párkeresés olyan jellegű mint egy állásinterjú. Felmérik hogy mit dolgozol mit tanultál és mérlegelnek, hogy X éven belül vajon mire számíthatnak tőled.


Ha úgy gondolják, hogy oké most még rosszul keres de ezzel a végzettséggel előléptetik majd akkor átmentél a szűrőn. De pl autószerelőként vagy egy dead-end office job esetében sok jóra ne számíts.


28/F

2014. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjemnek nem igen volt semmije amikor összejöttünk, pedig 12 évvel idősebb nálam. De mostanra együtt mindent összehoztunk :) Tavaly a házunk is elkészült :) Nem azért szerettem meg mert minden csilivili cucca megvolt, azokat később is össze lehet hozni. Nekem többet jelentett hogy tényleg a mai napig úgy érzem hogy a lelkem másik oldala :)
2014. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%

Ez életkorfüggő.

Nyilván más kategória egy pályakezdő huszonéves és egy negyvenes pasi.

2014. nov. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek lehetnek hullámvölgyek az életében. Ha éppen nincs munkája, de látom, hogy ambiciózus, tesz a jövőjéért, nem csak szövegel a dolgokról, hanem mozdul is, ezt teljes mértékben el tudom fogadni, mi több, mindenben mellette állok.
2014. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az a fontos, hogy legyen egzisztenciája. Persze nem árt, ha van, de az ember inkább azt nézi, van-e igénye arra, hogy elérjen valamit az életben. Fejemet fogva menekülök az olyan pasiktól, akik beérik a legkevesebbel, a 30 évesen szülők nyakán élősködőkről, oda beházasodókról már ne is beszéljünk... Mikor összejöttünk a párommal, még a szüleinél élt. Sőt még csak nem is dolgozott. Volt egy használhatatlan szakmája, és épp akkor kezdett bele egy másodikba. Ma már 26, mindketten elköltöztünk otthonról. Eleinte albérletben laktunk, ma már van saját lakásunk. Igaz, hogy egy pici panel, de mi hoztuk össze, és most is arra spórolunk, hogy szebbé tegyük. Aztán jöhet a kocsi, majd külföldre spórolás, aztán esküvő, gyerek... és hajjaj, nagyon előre szaladtam. :)


Persze vannak olyan megélhetési k*rvák is (párom így hívja őket), akik arra mennek, kinek mennyi pénze van. Mekkora a lakás, BMW vagy Audi a minimum a garázsban. Én azt gondolom, hogy amíg lesz olyan pasi, aki belemegy ebbe a játszmába, addig ilyen nők is lesznek. És nem kell rajta csodálkozni...

2014. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, miért nincs. Mert ha azért, mert csak "döglik" a számítógép előtt naphosszat, és egyáltalán nem törekszik rá, hogy előbbre jusson, akkor számít.

Amúgy meg nem igazán érdekel.

Az érdekel, hogy hasonló legyen az életstílusunk és a felfogásunk.

2014. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos nekem már nincs időm arra, hogy a pasi majd mellettem fejlődjön és építsen ki egzisztenciát. Tudom gonoszság, de ketyeg az órám már nagyon ... Egy minimum azért kell, hogy legyen a szívem választottjának.Vagyis rendes állás,amiben nem éhezik,és lehet vele jövőt építeni.(egyedül is tudok magamnak jövőt biztosítani,csak épp gyereket nem tudok egyedül :D )
2014. nov. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
#7, engedelmeddel ezt idézném minden olyan "korkülönbséges" kérdésnél, ahol az úri közönség azon háborog, hogy a 30-as férfiak komoly kapcsolatban miért nem a 30-as nőket keresik:)))
2014. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
31%
Azert visszakerdeznek, es a kedves holgyek mit hoznak a kapcsolatba?? Mert igenyek azok lehetnek, de fel is kellene valamit mutatni, nem csak a ferfitol varjuk mar. Hiszen ebben a fene nagy egyenjogusagban ez lenne a feer.
2014. nov. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
36%

"A párkeresés olyan jellegű mint egy állásinterjú"


Az állásinterjún nagyobb a tét.


"Persze vannak olyan megélhetési k*rvák is (párom így hívja őket), akik arra mennek, kinek mennyi pénze van. Mekkora a lakás, BMW vagy Audi a minimum a garázsban."


A ZiL nem játszik? Mert abban több a lóerő, és nagyobb is.


Mellesleg a hölgy a p*unciját kívül mit tesz bele a kapcsolatba? Ár/érték arány miatt kérdezem.

2014. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!