Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy így nem tudok...

Normális hogy így nem tudok örülni az ajándéknak?

Figyelt kérdés
Anyu és a mama gáztüzhelyt vettek nekem karácsonyra. Viszont szállitatni nekem kellett (13 e) és még beüzemeltetni is kell, emi minimum 10 e lesz. Szóval én igy nrm tudok neki határtalanul örülni, mert sztem ez nem ajándék. 40 e volt a tüzhely, ugye az fejenként 20 e. Tehát nekem többe kerül az AJÁNDÉKOM mint nekik.
2014. dec. 17. 10:37
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Ha meg egymagadnak kellett volna megoldanod, akkor meg 60ból se úszod meg. Így harmadáron lett vadiúj tűzhelyed. De hát valakinek semmi sem jó...
2014. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
99%
Ezt a kérést már 1x feltetted.
2014. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%

miért nem azt nézed, hogy

1: rád szántak x összeget (sztem amúgy fejenként nem is keveset....)

2: ahelyett, hogy letudták volna valami marhasággal az ajándékozást, hasznos, komoly és hosszú távra szóló dolgot találtak ki neked

3: ráadásul olyat, amire vélhetően ténylegesen szükséged van, mert gondolom amúgy is kellett volna venned

4: megúsztad az új tűzhelyet harmadáron, ergo 40 e-t spóroltál!

5: örülj, hogy vannak, akik gondolnak rád és veszik a fáradtságot, hogy kedveskedni akarnak neked (én pl évek óta nem kapok semmit a szüleimtől, mert pont sz*rnak rám, csak viszonyításképpen írom...)


szóval nem hiszem, hogy sírnod kéne, hogy 23 ezerből van egy új tűzhelyed...

2014. dec. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
94%
Még mindig ezen hergeled magad? Vetted volna meg magadnak, aztán szállíttattad volna haza, máris 60 000 körül tartanál és nem 20 000-nél. Hálátlan egy nőszemély vagy!
2014. dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
68%

Szükséged volt arra a tűzhelyre? (=ha ők nem veszik meg, akkor neked kell egymagad?) Az esetben nem jogos a felháborodásod.

Ha viszont volt tűzhelyed, ők meg csak gondolták legyen a régi helyett egy újabb, úgy szerintem abszolút jogos, hogy nem tetszik. De összeveszni azért nem kell velük:)

2014. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
98%
Most nem válaszolok! Megvárom, míg ÖTÖDSZÖR is felteszed ezt a kérdést.
2014. dec. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
2014. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
39%
Nem normális hogy nem örülsz. De a szállítási költség horribilis összeg. Ha webáruházból rendelték volna akár ingyen is kiszállították volna. Jó, lehet hogy ők nem értenek a nethez, meg lehet hogy meg akartak lepni, hogy te ne is tudj róla, de a kiszállítási költség véleményem szerint ablakon kidobott pénz. Beüzemelni meg úgyis be kell hogy garancia legyen rajta. De szerintem ne hőbörögj mert lehet ez lesz az utolsó dolog amit kapsz.
2014. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
13%
Olyan üzletet kellett volna keresni, ahol az árban belefoglaltatik a kiszállítás és a beüzemeltetés is, méghozzá potom áron.
2014. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek azokkal, akik azt írják, hogy így kevesebből megúsztad, mert úgy is szükséged lett volna rá, de azért én biztosan egyeztetnék bármelyik családtagommal, ha ilyen nagy ajándékot szeretnék adni neki, ami hosszú időre szól és utána az neki is költséggel jár majd...


Mindettől függetlenül nagyon jó és számotokra aktuális ajándéknak tartom. Lehet, hogy nem olyan jártasak az online vásárlások világában, és máshogy is biztosan meg lehetett volna oldani, de az is biztos, hogy segíteni akartak és nagyon jó dolgot találtak ki ehhez.


Én nagyon megköszönném :)

2014. dec. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!