Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándéknak tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándéknak tudtok örülni csajok?

Figyelt kérdés
szeretnék venni a szerelmemnek valamit,de nem igazán tudom mit vegyek,ékszert ruhát? fogalmam sincs,olyan 9 ezerig max,mert nem vagyok milliomos :D tudom hogy a lányok mindennek örülnek,de azt szeretném,ha nagyon örülne neki.
2011. márc. 6. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Parfüm szerintem jó.De ha ruhát akarsz venni neki akkor cicanadrágot ,toppal.Vagy magassarkú cipöt veszel neki.

17F

2011. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hú ez tényleg jő 5 let

minygy nőnap, és még én se vettem semmit...

a díszdobozos raffaelló oylan snassz sztem, azt nem akarnék ,virágot megint nem, parfümbe meg fogalmam sincs mit szeret, nekem is jöhetne pár 5let...

2011. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én tényleg mindennek, amit szeretettel adnak. Persze vannak, amiknek különösen örülök. Olyan "sablonos" dolgok, mint a kedvenc csokim, a kedvenc italom, virág, valami szép könyv, vacsorameghívás, gyertya, mindenféle "ezós" díszek, füstölő... és amit nagyon szeretnék: almasütő kerámia. :) Parfümöt, ékszert inkább csak úgy, ha én választom ki.

Amik kevésbé szerencsések nálam, de ezeknek is örülök, ha olyantól kapom, akit szeretek: plüssállat, fehérnemű.

2011. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Moszuke ***** válasza:

hát az utóbbi időbe amiket én adtam..:

ha nagyon költeni akarsz kettétörhető két fél szívből álló ezüst medál (2-10k ig)

rózsa, 330ft

snikersz, mars 110ft

túrórudi ócó

nyalóka 50ft


de ingyen is kijöhetsz.. matek korrep, elé menni sulihoz, szerelmes levél, egy jópofa rajz, vagy fogsz egy papírt, kettéhajtod, kivágsz egy fél szív alakot.. amint kihajtod ugye egy szimmetriuks szivet kapsz papírból.. ráírsz vmi csöpögős maszlagot az egyik oldalára a másik oldalra poénból hogy "fordítsd meg!" és tádáááám.

kész a könnycsatornákat próbára tevő cucc:)

de a szerelmes levél odabasz tényleg xd csak aztán ne kövess semmi sablonos netes szart.. csak írd ami jön belőled:) úgy az igazi:)

2011. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!