Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi a teendő, ha egy ajándéknak...

Mi a teendő, ha egy ajándéknak nem tudunk örülni? Bunkóság megmondani?

Figyelt kérdés

#anándék
2012. szept. 14. 20:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Elméletileg bunkóság. De olyan ajándékot venni aminek nem örül a megajándékozott pont olyan bunkóság.
2012. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%

1. Ezt most pont úgy mondtad mintha mindenkinek bele kéne látnia a másik agyába. Nem szándékosan szokott az ember olyat venni ami nem tetszik a másiknak.

Kérdező te meg tanulj meg annak örülni h egyálltalán kapsz.

2012. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
50%
Ha valakit megajándékozok akkor veszem a fáradságot, hogy kipuhatoljam, minek örül. Én.
2012. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%
3. És tegyük fel h van egy rokonod akivel évente 2szer találkozol és nem is tudtok nagyonbeszélni és senkitől nem tudod kipuhatolni h minek örülne. Na akkor mit csinálsz?? Mert h nekem van ilyenem.
2012. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
Ajándék lónak ne nézd a fogát.
2012. szept. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
68%
igen, bunkóság..
2012. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom,hogy kitől mit kaptál.Én Valenti napra kaptam az élettársamtól egy meséskönyvet,hogy mesélhessek belőle a gyerekünknek.Ettől gázabb ajándékot nem tudok elképzelni:)

Persze nem mondtam neki,hogy nem örülök,de jól eltettem,hogy ne kerüljön gyakran a szemem elé.Másból mesélek:)

2012. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
49%
*Valentin
2012. szept. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%

Én is azzal értek egyet, hogy ne azt vegyük ajándékba valakinek, amire mi vágyunk, hanem aminek az illető örül vagy szüksége van. Ha végképp nem vesszük a fáradtságot, hogy kiderítsük, mi az, akkor adjunk valamilyen utalványt (ha pénzt nem akarunk - bár a tinik annak örülnek legjobban), könyvutalványt, Ikeát, vagy ruhaboltba valamit.

Kérdező, ajándékozd el.

2012. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%
Ne viccelj már, valamit csak tudok egy olyan emberről akit meg akarok ajándékozni. Látom, milyen stílusban öltözik, esetleg beszélgettünk már olyan dolgokról ami őt érdekli, tehát vagy egy szép kiegészítőt veszek neki, vagy egy szép könyvet a hobbijáról, de akár egy különleges virágot a kertjébe, bármit, amiről biztosan tudom, hogy nem csak kényszerből vigyorog ha megkapja.
2012. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!