Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság, hogy...

Szerintetek bunkóság, hogy egyik karácsonyra sem tudunk venni semmit a rokonoknak?

Figyelt kérdés
Mi mindig kapunk, igy elég kelemetlen :( Egyszerűen nincs rá keret, a gyerekeinknek sem veszünk ajándékot. Örülünk, ha fát és vacsorát tudunk miből rendezni.
2014. dec. 17. 19:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Ha rosszul érzitek magatokat miatta, szóljatok előre nekik, hogy ez van, természetesen ti sem vártok semmit.
2014. dec. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehetne velük megbeszélni hogy ők se vegyenek mert nektek ez így kellemetlen? Tudom miről beszélsz egyébként. Nekem nem az ajándék a lényeg és őszintén megmondom hogy a hátam közepére nem kívánom hogy mindenkinek össze vásároljak csomó felesleges dolgot, de kénytelen vagyok mert nem lehet senkivel se megbeszélni hogy ne vegyen semmit, ha meg nem veszek akkor kínos. Unokatestvéreméknek ünnepekkor sosem volt pénzük (érdekes módon) csak a köztes időszakban, viszont akkor sok, mi mindig vettünk a 2 gyereknek valamit, ők nekünk soha semmit. De gondolom ti nem ilyenek vagytok úgyhogy szerintem nem bunkóság.
2014. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
Próbáltam mondani nekik, de mindig vesznek vmit, főleg a gyerekeknek.
2014. dec. 17. 19:43
 4/61 anonim ***** válasza:
76%
Csináljatok valamit. Ne muszáj venni.
2014. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
68%

Mi nagyon jol elunk es mindig minden evben hazi keszitesu ajandekokat csinalunk a gyerekekkel. Tavaly hazi diolikort ici pici uvegekben aztan oreg befottesuvegeket diszitettunk es muffin hozzavalot lisztet barna cukrot diot tettunk bele a receptet pedig nyomtatva rakotottuk.

Foztunk szappant is regi szappanbol karacsonyfa formaval szurtuk ki szallagra kotve csodaszep lett.

Mi sem ajandekozunk a gyerekeknek fenyonk ingyen van minden evben de nagyon sok onkentes munkat vegzunk a gyulekezetben az unnepek korul.

2014. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim válasza:
78%

Valószínűleg tudják az anyagi körülményeteket... Szerintem hiába szóltok nekik... Nem kellemetlenséget szeretnének okozni, hanem egy kis örömöt, mert szeretnek titeket, főleg a gyerekeket.

Ha rám hallgattok körülnéztek a neten és magatok készítetek ajándékot. Pl.: jövőre megtanulhatnál kötni és valami olcsó kis pulóvert köthetnél, a lényeg, hogy szívből jöjjön. :) Ha nagy az sem baj,legalább vicces. ^^ Idén pedig valami olyat amit használhatnak vagy szép dísz lenne, egy apróság is okozhat örömöt. :)

2014. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
77%

5-ösnek jó ötlete van! Házi készítésű ajándékokkal a nagyszülőket mindig le lehet kenyerezni. :)

Plusz szerintem a nagyszülők, ha csak az unokáknak vesznek ajándékot, az érthető, és elfogadható. Mondjátok meg nyugodtan, hogy TI nem vártok semmit, de az örömöt a nagyszülőktől, hogy megajándékozhatják a gyerekeket nem szabad elvenni.

2014. dec. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
69%

Lehet sütni sütit, vagy készíteni valami személyeset.

Gyerekekkel közösen, ők rajzolnak, ti megírjátok üdvözlőlapként egy szép idézettel.

Az internet tele van ötletekkel, hogyan készíts a semmiből valami szépet...

2014. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
84%

[link]

otletek fillerekbol

Sajat keszitesu ajandek azt uzeni gondoltak rad vettek az idot faradsagot es szeretettel keszitettek.az unnep lenyege

2014. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
81%

Először is ezt meg kell beszélni velük. Ha viszont a gyerekeiteknek szeretnének valamit adni azt nem utasítanám el a helyetekben.

Házilag lehet szép mécsestartókat készíteni, vagy egyéb dísztárgyakat.

Ha sütni szeretsz , egy nagy tál finom süti is jó lehet.

VAgy valami szépen, esztétikusan csomagolható sütemények csomagocskákban. Például szépen díszített mézeskalácsok. Ha nagyon ügyes vagy megpróbálkozhatsz macaron készítéssel különböző színekben. Ha ezt becsomagolod átlátszó csomagocskákba imádni fogják. A macaron valamiért nagyon drága és igényes sütinek számít. Menő ajándék lenne.

2014. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!