Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok. A baráti...

14 éves vagyok. A baráti körünkbe mindig húzunk neveket karácsonyra, én egy fiút húztam. Parfümre gondoltam, hogy azt veszek neki. De az nem lenne bunkóság? Mert vehetné célzásnak is

Figyelt kérdés
2008. dec. 15. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Veheti célzásnak, de szerintem nem bunkóság ilyesmit adni.
2008. dec. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A tesom is azt ajàndékozott annak idején raffaelloval együtt becsomagolva.

Àllitolag ö vitt a legértelmesebb ajàndékot:)

A fiu nagyon örült neki.

2008. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez mondjuk attól is függ, hogy megegyeztetek -e valami minimum-maximum árban?


Én pl vennék neki akár egy pakli kártyát, esetleg valami könyvet, vagy esetleg a kedvenc zenéit CD-n, a kedvenc filmjét DVD-n (ingyen a netről, kiírod lemezre)


Én alapba szeretek maradandót, és valamilyen szinten hasznosat ajándékozni, főleg karácsonykor. :)

2008. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát, nem tudom, honnan jön ez a "bunkóság - dolog", de szerintem értelmetlen. A mi osztályunkban lány is ad lánynak parfümöt, tusfürdőt. Mindenben lehet célzást találni, pl ha könyvet kapok akkor az illető arra akart célozni, hogy nem tudok olvasni? Ha CD-t akkor meg a zenei ízlésemmel van baj? Ha ételt-italt, akkor soványnak lát, vagy mi? :D Ez nevetséges, már bocsi.
2014. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!